Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mi a helyes? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Van barátom 2éve, a kapcs.unk az első félévben nagyon jó volt, utána egy holtpontúgy fél évig, mikor majdnem megcsalt, de együtt maradtunk, mert nagyon szerettem.(hozzáteszem, ha visszamennék az időben, akkor lett volna okos szakítani)Utána helyre jöttek a dolgok, teljesen harmonikus lett a kapcsolat, bár szúrkált a tüske(majdnem megcsalás miatt).Most 2 hónapja kb. nem beszél meg velem semmit, ha én beszélek meg se hallja...nem bújkál hozzám stb.Teljesen depressziós vagyok emiatt, semmihez nincs kedvem. Van egy srác, aki szerelmes belém,már régóta. Nem törődtem vele, mert szeretem a barátom nagyon. De móta elhanyagol, egyre többet beszélünk, és sokat jár a fejemben! Szemétnek érzem magam, bár nem beszélünk soha semmi olyanról, csak barátilag.Szerintetek szakítsak a mostani barátommal? Mert ez így nem állapot, hogy elélünk egymás mellett, és mindig boldogtalannak látom, hiába ha nagyon szeretem. Kérlek, segítsen valaki! :) Köszönöm
2012. nov. 24. 00:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
kérdéseden a válasz "hozzáteszem, ha visszamennék az időben, akkor lett volna okos szakítani" ha már ezt mondod réges rég szakítani kellett volna vele...
2012. nov. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad van, de azóta még szerelmesebb lettem, és ő is nagyon jól viselkedett :( Azt gondoltam, nem fogok minden egyes dologért szakítani. Most meg már nem tudok. És 2 hónapja nem tudom mi van vele.
2012. nov. 24. 00:16
 3/4 El Greco ***** válasza:

Bezony,szakítani kellett volna.

Ha nem mond neked semmit,haggyad,hadd menjen.

Lehet,hogy a másik sráccal jobban jársz.

Adios!

2012. nov. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha nem vagy elég erős szakítani majd én segítek !
2012. nov. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!