Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ha láttok egy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha láttok egy nagyon vonzó férfias testet és hozzá még azt is látjátok, hogy igencsak jól öltözködik a pasi, de akkor is minden illúziót le tud rombolni ha az a pasi nem helyes arcú?

Figyelt kérdés
Kaptok egy képet pl itt egy pasiról a felsőtestéről. Nagyon tetszetős. Aztán küld egy másik képet, hogy hogyan öltözködik és az is bejövős. Aztán megint küld a végén egy képet a fejéről és az már nem nyer meg titeket, akkor fejre is állhat akkor sem kaphat meg titeket? Most itt nem igénytelen, zsíros hajra, meg sárga fogakra, pattanásos bőrre, parasztbajuszra stb gondolok, hanem természetesen kopaszodó fejre, elálló fülekre vagy nagy orrokra. Őszintén ha lehet.
2012. nov. 16. 20:30
 1/2 A kérdező kommentje:

Tehát ha egy sportos felsőtesten ilyen arc csücsül (ez éppen nem elálló fülű, meg kopaszodó, de abszolút nem helyes pasi). Ezt csak példának hoztam fel. Tényleg mindent le tud rombolni egy nem helyes arc? Pl netes társkeresőn is 2 hónapon keresztül jól elvagytok, szinte beleesel, de aztán jön a találka és a döbbenet. Mi lesz a vége legtöbbször?


[link]

2012. nov. 16. 20:34
 2/2 anonim ***** válasza:

Őszintén? Először én az arcot nézem. Ha az bejön, akkor nincsenek nagy elvárásaim az öltözködéssel, felsőtesttel kapcsolatban. Jó, ne legyen >>hájas<< , de lehet rajta egy kis felesleg, nem kell hűdenagyon kidolgozottnak lennie, meg az a csupa izom-kockahas sem feltétlenül kell. Nem rossz, ha van, de én tudom a másikat úgy is szeretni, ha nem tartozik a tucat kategóriába, abba, ami mindenki által elvárt. Na, egy szóval, nekem az arc számít, a többivel kapcsolatban nincsenek elvárásaim. Tehát igen, le tud rombolni. Sajnos. Bocsi. :(

DE. Az elálló fül, vagy az óriási orr nekem egyáltalán nem rombolják az összképet. Nekem is vannak hibáim. :)

2012. nov. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!