Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elegem van abból, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van abból, hogy ha visszanézem a barátom kereséseit facebookon mindig találok direkt rákeresésekre, fixen van 4-5 csaj! Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
2012. dec. 5. 17:25
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
61%

"MINDEN böngészőben be lehet állítani, hogy ne jegyezze meg az előzményeket."


a progi ellenem lett feltelepítve, hogy ha én visszaállítom a böngészőben, hogy de, jegyezze meg az előzményeket. azt nem gondolták, hogy a progiba is bele fogok mászni. nagyobb védelemmel szemben, simán megtalálom a dolgokat, mert törlés esetén is menti ám a gép, csak a cash fájlokban kell megnézni. végső esetben már kémprogi telepítését kezdtem el tanulni. sajnos nagyon rajta voltam a témán, mert az ex soha nem volt képes őszinte lenni, akármire rákérdeztem.

2012. dec. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy na és??? Nálatok lehet ez normális, nálunk nem.

Ha már az egyik félnek valami nem fér bele, akkor nem csinálod, mert rosszul esik a szerelmednek. Erről ennyit.

2012. dec. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
#21: én az ilyet sosem értettem. Ha ennyire nem bízol valakiben, akkor miért vagy vele? Attól jobb neked, hogy addig kutakodsz amíg bizonyságot nem nyer, hogy nem mond el neked mindent? Jobb az, hogy csak _ezután_ rakod ki a szűrét? Egyszerűbb, hogy ha már nem jó a kapcsolat mert érzed, hogy valami nem stimmel, akkor szakítasz és kész.
2012. dec. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Jó csak mi 2 év e vagyunk együtt és régen ezt nem csinálta,most lett feltűnő és nem tudok ebbe belegondolni és elviselni ....hihetetlen...
2012. dec. 6. 10:24
 25/30 anonim ***** válasza:

21 vagyok

#23. nem arról van szó, hogy nem bíznék, hanem azzal, hogy hazudik(11-es kommentemben nyilvánvalóan kiderül), kiváltja a bizalmatlanságot, ami ugyan lehet hogy alaptalan, de valamivel alá kell támasztanom sajnos már így.


ezért nem ártana kérdezőnek is ha egyenesbe megkérdezné a párját. ha sumákol, nem a legjobb. de valószínű igen, hogy érdeklik azok a csajok, de az már nem valószínű, hogy az ártatlan érdeklődés e avagy nem. és szerintem tagadással, hazugsággal hárítani nem jelenthet jót!

2012. dec. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Nekem 8 év után lett vége a kapcsolatomnak, azt hittem ő lesz a gyerekeim apja, a férjem, és nem, nem volt fent semmilyen közösségi oldalon. Egyszerűen észre vettem az elhidegülést, nem úgy ért hozzám, nem kezdeményezett magától ha volt is szex mintha csak egy fadarabbal lettem volna. Már ezekből a jelekből tudtam, hogy valami nem ok. Tudtam azt, ha rákérdezek nem fogja megmondani, mert valamiért mégis kényelmes neki a kapcsolat... ezért egy két kört csaptam a városban délutánonként amikor bizonyos edzéseken volt és megtaláltam a kocsiját . Aztán kiderült hogy tényleg nő van a dologban,de kényelmes vagyok, mert van férje a csajnak. Szóval én azt akarom mondani, számomra ez annyit jelentene, hogy megnézi őket és kész, ha nem érzed az elhidegülést, nincsenek jelei a megcsalásnak, ha próbára tudod tenni egy egy "kimaradásást" és igazat mond, akkor nem csal meg. szerintem ez az oldal egyébként is azért van, hogy meg tudd nézni mások életét, hála ég én nem erre használom, de melyik fiú az , aki nem nézi meg a csinos lányokat ? Mind megnézi, és ez még nem baj, az a baj ha már nem csak nézni akarja.

Itt ne azt nézd, hogy 2 év, meg te mennyire szereted, itt azt nézd meg tudsz e benne bízni, neked mi fér bele kapcsolatba és mi nem. Ha neked az sem fér bele, hogy más lányokat megnézzen, akkor mond meg neki és szakíts vele.

Ne áltasd magad, mind fiú megnézi a jó csajokat és mi nők is a jó pasikat.


27/L

2012. dec. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Szia! Elég régen feltett kérdés már ez, de megkérdezhetem, hogy mi most a helyzet azóta? :) Az én páromnál is ez van és sokszor már kérdőre is vontam, de ő maga sem tudja megmagyarázni, hogy miért nézeget este meg néha hajnalban is bizonyos lányokat. Van egy két állandó,akiknek a képeit mindig nézegeti. Kérdőre vonom, nem tagadja, de csak ígérget, hogy próbál változtatni,de aztán újra meg újra ugyan az van, bizalom meg már az ablakba. Hiába tudom, hogy nagyon szeret, ezzel eltaszít magától!... :(
2013. márc. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Azóta változott a helyzet,volt már bökés is :D De azokra a lányokra már nem keres rá ... még együtt vagyunk de már nem olyan mint régen,mikor feltettem a kérdést még nagyon szerettem de már csak úgy vagyunk :) Elég gáz ,de ragaszkodó vagyok
2013. jún. 20. 11:48
 29/30 anonim ***** válasza:
:/ Akkor jó irányba nem halad a dolog. Mi már többször veszekedtünk azóta sőt el is ismerte hogy tetszenek neki azok a lányok, de nem tehet róla. Kérdés, ha engem többre tart, mint őket, akkor ezekre mi okból van szükség. Utolsó esélyt kapta meg tőlem, több évig már nem fogom tűrni a helyzetet. Én is ragaszkodó vagyok, el ne mtudom képzelni nélküle az életem, félek belegondolni, mert vele terveztem az életem. De már egyre jobban eltávolodok tőle ezek miatt, bármennyire is erős az érzelem, a folyamatos csalódással meg lehet ölni az érzéseket...
2013. jún. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Nemszabad eltervezni előre semmit ,mert abból csalódás lesz a vége.CSak hagyj mindent a maga útján haladni .... :/
2013. júl. 30. 20:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!