Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek jó ötlet, ha oda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet, ha oda köszönök a csajnak?

Figyelt kérdés

Nem tudtam vele osszefutni, igy rairtam fb-n. Nem irt vissza.

Keríteni fogok alkalmat rá, hogy oda tudjak neki köszönni, hogy lássa nem omlottam össze ;)

Egyik ismerősöm tanácsolta a rairast és a koszonest is.

Szerintetek mi lenne a reakciója?



2012. dec. 4. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha sz*r szöveget írtál neki akkor sokat ne remélj a köszönéstől se. Egy próbát azért mindenképpen meg ér...
2012. dec. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Elvileg nem rossz szöveg legalábbis az ismerős azt mondta. Ő ért hozza amúgy.

A köszönés sem feltétlen azért lenne mert akarok tőle valamit, a reakció érdekel leginkabb

2012. dec. 4. 19:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha fb-n ráírtál az csak egy dolog, nem jelent semmit hogy nem ír vissza, 1000 oka lehet, hogy nem volt éppen a gép közelbe, vagy bejelentkezve maradt, vagy más lépett be stb... stb...

Lehet vissza írt volna neked csak látta hogy már nem vagy fent és akkor értelmetlennek látta ezt.

Ha élőbe találkozol vele, ne halogasd az időt, meglátod odamész hozzá ráköszönsz és beszélsz vele pár szót, hidd el nem fog megenni téged, lehet ezzel tesztel hogy valóban képes-e vagy arra hogy élőbe is beszélgess vele vagy csak gépen keresztül, és ez nem mindegy. Sok sikert

2012. dec. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem ismerősöm fb-n csak rairtam.

Direkt nn irt vissza ez szinte biztos.

Csak oda köszönni akarok, mert kiváncsi vagyok a reakcióra. Beszélgetni semmiképp mert akkor azt hiszi h annyira tetszik. Nem is feltétlen akarok tőle vmit, csak igy h nem válaszolt kiváncsi vagyok egy sziara mit reagál.

2012. dec. 4. 19:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Igy koszonj neki SZEVASZ KOMàM!!!!!!!!!!!!!
2012. dec. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!