Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elegem van abból, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van abból, hogy ha visszanézem a barátom kereséseit facebookon mindig találok direkt rákeresésekre, fixen van 4-5 csaj! Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
2012. dec. 5. 17:25
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

én hasonló esetben rákérdeztem a páromnál tagadta. utána rákérdeztem a gyakoriságára, hogy :

miért nézegeted az ismerős csajaid adatlapját?

- nem nézegetem

és miért teszed ezt napi szinten?

-te abberáltnak nézel?!

lásd előzmények

- elpirulás, elrohanás - lement sörözni


onnanstól kezdve nem nézegette

a tesója feltett neki egy progit, ami törli az előzményeket - én meg átállítottam hogy ne törölje :) de azóta nem meri nézegetni őket.


de elkezdte az életben a forgást a csajok után...


nekem is elegem lett.

2012. dec. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
#10: két esetl lehetséges. Vagy elmondja őszintén, hogy ezek a csajok szépek és legszívesebben megdugná őket, vagy majd hazudik jól, és a kérdező a fejéhez vágja, hogy "hazudsz te szemét". Mindkét esetben óriási veszekedés a vége. Én azt nem értem, hogy miért kell kutakodni? Tetszik neki egy csaj képe, naés? Megcsalt? Nem. Ha majd megcsal, akkor kell nekimenni. Hihetetlen, hogy egyesek azt hiszik, a kapcsolatban kötelező a vakság.
2012. dec. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

# 10

na és akkor mi van? tudtommal azt csinál amit akar és amíg nem csalta meg, addig nem sok probléma lehet. ha pedig 4-5 csajnál próbálkozik, akkor már amúgy is férges lehet az alma

2012. dec. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

"a tesója feltett neki egy progit, ami törli az előzményeket"


Zseni. Főleg, hogy MINDEN böngészőben be lehet állítani, hogy ne jegyezze meg az előzményeket.

2012. dec. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Tevékenyégnapló-all activity listázása jobb oldalon felül és van egy olyan előzmény.hogy rákeresett erre: ... onnan láttam és nagyon fáj de be kell fejezzem vele! másfél év után!3 csajt néz fixen !Tuti azért mert érdekli mi van velük!Facebook minden tett bizonyítéka,nem hiába csesz szét annyi kapcsolatot,mindent rögzít amit tettünk ....
2012. dec. 5. 17:44
 16/30 anonim ***** válasza:

# 15

ilyen felfogással jobb lesz neki nélküled. szóval szakítsd nyugodtan

2012. dec. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
#15: és hogyan lépsz be a facebook fiókjába?
2012. dec. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
megkérem lépjen be néha cserébe én is belépek és turkálhat
2012. dec. 5. 17:57
 19/30 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdez rá a pasidnál! Biztos nem fog neki örülni de legalább megtudod az igazat!
2012. dec. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Én erre csak annyit tudok mondani, hogy ha az utcán megnézni mindig ugyanazok a lányokat akkor kinyomod a szemét ?! Ha meg akar csalni, ha már más kell neki, akkor nem kell hozzá a fész hidd el .
2012. dec. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!