Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? Magyarázat lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Magyarázat lent.

Figyelt kérdés
Már régen várom az első szerelmet ami viszonozva is van, és most itt van egy lehetőség, de félek kihasználni, mert nem vagyok biztos abban amit érzem. Tetszik a srác, de nem vele szeretném az első csókom, vagyis most ezt érzem. Ugyanakkor hittan órán a szeretetről tanultunk, hogy ha te nem is szeretnél valamit, de a másiknak ezzel örömet okozol akkor tedd meg, én most pont ezt érzem, de ez a helyes út? Mert szeretném, hogy boldog legyen, de ez működhet így?
2012. dec. 3. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:

A HITtan pont azért HITtan, mert nem kell mindent elhinni ami ott elhangzik. Persze az erkölcsi tanulságok szépek, de nem mindig célravezetőek. Csak rajtad áll.


*Hutt-tan :D Kádéenpé keresztyénkormány level 1.

2012. dec. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az, amit a hittanon mondtak, nagyon szép dolog, de van egy bökkenő. ha nem vonzódsz hozzá, akkor sajnálatból ne áldozd fel magad, az nem lenne egy őszinte kapcsolat
2012. dec. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Attól mert te nem hiszel benne én még hihetek.
2012. dec. 3. 20:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Felőlem higgyél, de ne hagyd, hogy valami random könyv mondja meg, hogy mit és hogyan tegyél. Tedd ami jól esik és ahogy jól esik. Egyedül egy könyvet kell betartani és azt úgy hívják hogy BTK.
2012. dec. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Most sokan le fognak pontozni, de a hittan a középkorban volt jó, az akkori sötét embereknek, hogy kordában legyenek tartva.

Más kérdés: Ha egy betörő bemegy a házadba és ő nyilván szeretné a cuccaid, az okozna neki örömet, hogy elvegye, amid van, te röhögve adnád oda, mert a hittan azt tanítja.

Nem minden ennyire fekete és fehér, viszont a hittanon nem tanítják a színes részt.

Jártam én is elsős koromba, egy kemény óra erejéig.

2012. dec. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
. helyett ?
2012. dec. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor magyarul ne tegyem. Köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz mindenkinek.
2012. dec. 4. 16:44
 8/8 anonim válasza:

na ezen jót mosolyogtam.. :) mindenkinek igaza van ,de kislány fogadj el egy.jó tanácsot! Ne foglalkozz a hittannal! A papok tudod milyen rafináltak? Igen ,mondhatjátok hogy Èn csak a rossz dolgokat akarom látni de az összes pap csak pénzéhes bestia.. Szerinted az a pénz amit az egyháznak adományoznak ,mind el megy a szeretetszolgálatra? A fenét:) A háromnegyedét zsebre teszi csuhásbácsi.. emellett kap eg ingyen lakhelyet és bejárönőt..:D most gondolkozz.el azon hogy miért tanítanak.nektek ilyet a.szeretetről.. Utóirat: hű református vagyok x)


t

2012. dec. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!