Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan töltsek önbizalmat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan töltsek önbizalmat a barátnőmbe?

Figyelt kérdés
Én tele vagyok önbizalommal, ő viszont híján van neki. Ötletek?
2012. dec. 2. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Dicsérd meg mindig, milyen jól néz ki, nálam is ezzel próbálkozott a volt barátom, de sokszor nem hittem neki, pedig tudtam, hogy tetszem neki. Zsákutca. Nem rajtad múlik az önbizalma.
2012. dec. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Keress valami olyan dolgot, amiben jó a barátnőd, és abban támogasd maximálisan. Ha abban sikereket ér el, akkor megnő majd az önbizalma, és a külsejével is megbarátkozik majd. Addig is tedd azt, amit az első is írt, hogy dicsérd, amikor csak tudod (de lehetőleg olyankor, ha tényleg úgy gondolod ). Mert lehet, hogy ettől konkrétan nem nő az önbizalma, de ezt nem teszed meg, akkor még talán csökkenni is fog... Az ilyen típusú ismerőseimnél legalábbis így szokott lenni.
2012. dec. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én rengeteget dicsértem a volt párom aki önbizalom hiányos volt. Feltöltöttem energiával és elhagyott. Én meg itt vagyok egymagamban, kesergek miatta és nem megy az ismerkedés, leblokkolok.


25/F

2012. dec. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dugd meg jól, mond h isteni az ágyban.
2012. dec. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Dicsérd, jobb ötletem nincs. Mi tetszik rajta, mit szeretsz benne, istenit főzött neked, nagyon jó az ágyban, vagy bármi.

Én pl igyekszem mostanában odafigyelni arra, hogy mit eszek, mellette mozgok és nagyon jól esik, amikor a párom megjegyzi, hogy milyen változásokat figyelt meg rajtam. (pl feszesebb lettem, formásabb stb). Ez mindig ad egy kis önbizalom löketet, hogy van miért csinálni!

2012. dec. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!