Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy öntsek önbizalmat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy öntsek önbizalmat a barátnőmbe, akinek a hülye anyja naponta beletipor az önérzetébe?

Figyelt kérdés
A barátnőm gyönyörű lány és én imádom. Csodás alakja van és formás melle, igaz, a melle kicsi vagy inkább közepes, de én pont így szeretem, nekem így szép és tökéletes. Én ezeket e melleket tartom a legszexibbnek. De a barátnőm anyja, aki 43 éves és nagy kerek mellei vannak, folyton lekicsinyli a lánya melleit, és azon sajnálkozik, hogy a lánya miért nem az ő "szép nagy" melleit örökölte. Az átkozott banya nagyon büszke a saját melleire, folyton feszülős blúzokat hord, és minden nőt lenéz (köztük a lányát is), akinek kisebb melle van, mint neki. A barátnőm sokat sír emiatt, én meg folyton vigasztalom. Az anyjának már mondtam néha: Fogja már be a száját, Judit néni! - De a barátnőm ilyenkor leállított, és azt mondta: -Ne beszélj így vele, ő nő, tisztelned kell, és amellett az én anyám. -
2010. ápr. 25. 14:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez egy szappanoperába is beillene.
2010. ápr. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
MAUNIKA:D
2010. ápr. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem is jobban bejonnek a kicsi formas mellek! Az anyja nem tud mivel massal ervelni, es a melleivel fontoskodik. Nem hiszem azert, hogy ugy allnak neki, mint 20-25 eves koraban.
2010. ápr. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Magyarázd el neki,hogy most,hogy te vagy a barátja neki kell,hogy tetszen és neked pont így tökéletes ahogy van.

Ha észre veszed,hogy vesz magának egy új ruhát rögtön dicsérd meg.Most fontos neki,hogy mások is szépnek lássák.Próbáld a baráti körrel is megbeszélni,hogy ők is próbáljanak egy kicsit rábeszélni.

Az anyjával meg négyszemközt kéne beszélned,hogy hagyja békén,mert az összes önbizalmát elveszi tőle,mert nem a 43 éves nőnek kell nagy egóval rendelkezni,ha nem a fiataloknak szerintem.

2010. ápr. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

ha legközelebb beletipor a lány önbizalmába, akkor te tiporj a nőbe :)

Eként meg kihangsúlyozhatnád az anyuka előtt, hogy milyen ocsmány az amikor egy nagymellű nőnek az idő múlásával megereszkednek a mellei... Akár még kézzel mutathatnál felé is, hogy vegye a lapot, de semmiképp se mond ki :)

Aztán elmondhatnád, hogy egy olyasforma mint a párodé, később is kívánatos marad, és neked ez fontosabb, mert hosszútávra akarnál berendezkedni :D

2010. ápr. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Sokat nem tudsz tenni ha az anyja ilyen bunkó az is marad,addig amig ott él.

A leges legfontosabbat annyit tudsz tenni,hogy elmondod a barátnődnek,hogy neked mit jelent és neked mennyire tetszik.Ha lehet minél többször.Egy nő szereti ha a párja megdícséri.Csak ne unalmasan mond hanem többféleképpen mindig kicsit variálva,hidd el egy idő után már hiányozna ha nem mondanád neki és akkor talán ő is elhiszi.

2010. ápr. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

hát ez cink..:S

shotgun;-)

Na a viccet félre téve.

Hány éves a barátnőd?

2010. ápr. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Amíg a barátnőd nem állítja le az anyját, addig Te nem nagyon tudsz mit csinálni. Neki kellene szólni, hogy anya, rohadt szemétség tőled hogy így viselkedsz.. Természetesen finomabban.

Nem tudsz apukájával, tesójával stb. beszélni, hogy valaki lője már le az egóját az anyjának?

Egyébként én a helyedben amikor a "kedves" anyuka közelében, hogy ő is hallja, gyakran hangoztatnám, hogy mennyire odáig vagy a lánya testéért és ki nem állhatod a nagy melleket.. stb. Vagy egyszerűen megmondanám neki, hogy biztos sokan szépnek találják, de neked nem tetszik az olyan mell ami neki van, még jó hogy a lánya nem ezt örökölte.

2010. ápr. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nálunk is hasonló a helyzet. Nekem is nagyon kis melleim vannak, de a barátom, akivel már több mint 10 éve együtt vagyunk igyekezett mindig megnyugtatni, hogy ő neki tetszik és így a jó. De megmondom őszintén bármit is mondott sosem hittem el. Bár nem így ahogy nálatok de az én anyám is sikeresen tönkretette az önbizalmamat. Mindenkit utálok, akinek nagy a melle, vagy nagyobb mint az enyém, főleg a sogórnőmet, csontvékony és még a mellei is nagyok.
2010. ápr. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

waze.., ez nem is anya..

Már kinyírtam volna bárki ilyeneket mondd nekem...

Mennyi idős a lány? Nem tudnátok elköltözni?

2010. ápr. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!