Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy öntsek önbizalmat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy öntsek önbizalmat a barátnőmbe, akinek a hülye anyja naponta beletipor az önérzetébe?

Figyelt kérdés
A barátnőm gyönyörű lány és én imádom. Csodás alakja van és formás melle, igaz, a melle kicsi vagy inkább közepes, de én pont így szeretem, nekem így szép és tökéletes. Én ezeket e melleket tartom a legszexibbnek. De a barátnőm anyja, aki 43 éves és nagy kerek mellei vannak, folyton lekicsinyli a lánya melleit, és azon sajnálkozik, hogy a lánya miért nem az ő "szép nagy" melleit örökölte. Az átkozott banya nagyon büszke a saját melleire, folyton feszülős blúzokat hord, és minden nőt lenéz (köztük a lányát is), akinek kisebb melle van, mint neki. A barátnőm sokat sír emiatt, én meg folyton vigasztalom. Az anyjának már mondtam néha: Fogja már be a száját, Judit néni! - De a barátnőm ilyenkor leállított, és azt mondta: -Ne beszélj így vele, ő nő, tisztelned kell, és amellett az én anyám. -
2010. ápr. 25. 14:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

mondd meg az anyjának, h jók ezek a mellek legalább nem érnek majd 43 évesen a térdéig, mint neki :D


ha megnézed a modelleket legtöbbnek nincs nagy melle, pont jók... na vajon miért? :D ezt megmondhatod a barátnődnek :)


nem mondom, h nem jönnek be a nagy mellek, de akkor is... ha szeretsz valakit nem a melle mérete miatt szereted...


az én barátnőmnek sem nagyon a mellei, de én imádom őket :) tudom, hogy őt zavarja, de mindig megdicsérem neki, hogy szépek és tökéletesek :)


17/F

2010. ápr. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
mond meg az anyának, hogy ne csak a mellével, hanem az agyával próbáljon felvágni.mert az úgyse menne neki. csak ezt valamivel finomabb megfogalmazásban mondd
2010. ápr. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!