Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a pasim folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a pasim folyton azon kattog hogy az exemmel már 2 hónap után lefeküdtem, vele meg még nem?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt. Az előző barátom nagyon csúnyán átvert, én pedig nagyon sokáig szerettem... Aztán megismertem őt, összejöttünk. Mikor szóba került köztünk a szex, kérdezte szűz vagyok-e. Mondtam hogy nem, utána azt is kérdezte mennyi idő után feküdtünk le. Úgy éreztem nem kéne erről így beszélni, de nem akartam megbántani és azt mondani semmi közös hozzá, szóval mondtam hogy 2 hónap. Erre ő kiakadt, hogy mi bezzeg 3 hónapja vagyunk együtt, és még mindig várni akarok. Annyira nehéz volt felállni az előző kapcsolatomból, elment minden önbizalmam, és bár boldog vagyok a mostani párommal, de már nem merek mással hamar lefeküdni....ez akkora baj?
2012. nov. 30. 15:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
88%

ha 20 alattiak vagytok, akkor még jól van ez így

(ha efölött, akkor azt mondom, érthető, h nem akarsz újra csalódni, viszont ezzel együtt húzod a fiú agyát...és ez is egyfajta kihasználás, trükközés, stb. amire egy egyenrangú érett kapcsolatban semmi szükség, ha nem akarsz szeretkezni, akkor ne legyél kapcsolatban, hiszen ez a párkapcsolatok szerves része)

2012. nov. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Látszik hogy ez a tipikus csaj mentalitás... Mit szólnál hozzá ha iszonyatosan kívánnád a barátod ő meg mondaná hogy inkább ne szexeljünk mert "nem akar". Nem éreznéd rosszul magad? Nem magadban keresnéd a hibát?
2012. nov. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom nagyon türelmesek a férfiak...Ha nektek egy nő csak akkor szerez örömet és boldogságot ha széjjel teszi a lábát akkor nem tudom milyen csoportba soroljalak titeket... állat,növény !?! inkább a gomba félékhez. Én 1 évig udvaroltam a jelenlegi barátnőmnek ameddig igent mondott egy kapcsolatra. Ez után 1év 2 hónap után feküdtünk le először és 5 éve vagyunk már együtt. Ha nektek 3 hónap akadály akkor az én helyzetemben azokon amin én keresztül mentem, csak hogy végre igent mondjon nekem, szerintem ti 2 nap után 180 fokos fordulatot tennétek. Szerintem nem baj, hogy 3 hónap után sem feküdtetek le, akkor feküdj le vele ha eljött az ideje és ha szereted. Ha meg továbbra is erőlteti a dolgot akkor türelmetlen xy és csak arra kellenél neki. Bár nem ismerem a barátod így vissza vonom azt, hogy csak arra kellesz neki. De ha szeret akkor ő is tud várni....
2012. nov. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, de szerintem h.ülye vagy. Engem is b.sztak át, nem két hét után, hanem több hónap után. Az, hogy ki mennyit vár nem mérvadó. Az exemmel 3 randi után feküdtünk le és 4 évig voltunk együtt...

Ennyit számít... Embertől függ. Ha a pasiddal lefekszel holnap vagy három hónap múlva, ugyanúgy átvághat. Őt kéne megismerned, hogy lehet-e bízni benne... Ezek csak számok... Szerinted nem teheti meg, hogy jár veled és közben mással dug, amíg váratod?...


Ne legyél már naiv... Semmi nem múlik azon, hogy mennyit vársz.

2012. nov. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Én pontosan tudom, hogy azon hogy mikor fekszek le vele semmi sem múlik. Előző barátommal is hamar lefeküdtem, és igen, önbizalom hiányos volt, és nagyon örült neki. Utána úgy megnőtt az önbizalma hogy kidobott a p*csába, és keresett jobbat. Én nem akarom, hogy a barátom ebből merítsem önbizalmat. Merítsen abból, hogy szeretem, és ezt ki is mutatom. Nem egy évig akarom én váratni.. értem azt is hogy ez igenis fontos része egy kapcsolatnak, de ha tényleg nem mérvadó hogy mikor fekszünk le, ezt a pár hónapot miért nem lehet kibírni..?
2012. nov. 30. 19:28
 16/19 anonim ***** válasza:
De mérvadó! Nagyon fontos neki értsd meg...
2012. nov. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
:( Akkor sajnálom...meg fogom vele beszélni mi legyen. Én még ha kívánom és szeretem is, lelkileg nem vagyok erre kész. Nem fogok lefeküdni vele csak hogy több legyen az önbizalma... :(
2012. nov. 30. 20:12
 18/19 anonim ***** válasza:
De tényleg minek kérdezel egyáltalán ha senkinek sem érdekel a válasza? Úgy is azt csinálsz amit akarsz ámen. A kérdésedre válaszolva "gáz" hogy nem fekszel le vele. Érzelmileg kihasználod ha szeret téged amúgy meg kidobna ezek után ha nem szeretne úgyhogy ha már ilyen okos vagy akkor csak húzd az agyát szegénynek
2012. nov. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Én nem mondtam hogy nem érdekel a válasz. Tudni akartam hogy jogos-e az amit mondd. Azt mondjátok jogos, oké, akkor szakítok, mert ezek szerint nem egyeznek az elveink. Csinálhatnám azt is hogy még fél évig váratom...szóval igenis örülök hogy leírtátok a véleményeteket. :)

Szeretem őt, és csak mert úgy gondolom hogy egy kapcsolatnak szintjei is vannak, főleg 18 évesen, attól még nem használom ki.. ha nem tud rám ennyit se várni, akkor mindegy is..

2012. dec. 1. 10:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!