Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek az nagyon gáz, h...

FlegMah BaBa kérdése:

Szerintetek az nagyon gáz, h 2 hónap után lefeküdtem a barátommal 14 évessen. és most szakitottunk? :O (most volt 2 hete)

Figyelt kérdés
2012. máj. 4. 20:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

ha hazudsz, akkor nemgáz.

ha igaz, akkor az.

2012. máj. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem, ma már semmi sem gáz, 14 évesen kufircolgatni a világ legtermészetesebb dolga.

Atyaég...

2012. máj. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%
miért lenne gáz ha lefeküdsz valakivel? de most komolyan.....arról nem beszélve hogy 10ből 9en azt fogják mondani AZ, amivel megint nem leszel előrébb :D
2012. máj. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Ezt nem Te írtad ki? Még a név is majdnem egyezik. Valahogy el tudnám képzelni rólad.


[link]

2012. máj. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
xd
2012. máj. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
ÁÁáá dehogy gáz, de a srác most örül, hogy a két hónapos foglalkozása elérte célját. Gyanús nekem, hogy ennyi volt a célja és megkapta, tehát kitett. Lehet, hogy ezt jobban át kellett volna gondolnod?
2012. máj. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

FlegMah BaBa...beszabehu...


A barátod rájött, mire lehet téged használni, és megtette.

A zsebkendőt is eldobod, ha már telepakoltad.


Majd rájössz, hogy gáz-e vagy sem.

Kb. mostanra az egész sulinak elcsicseregte, hogy levarrt, és még nagyon meg se kellett erőltetnie magát, hogy gerincre vágjon.

A haveri kör, az osztálytársak, meg a fülesebb tanárok reakciójából levágod, hogy most tök menő lettél, vagy beégtél.

Az biztos, hogy a következő 3 évben minden fiú azért fog veled kikezdeni, mert tuti lukra akarnak menni, akinél nem kell hónapokig szerenádozni egy kis cumiért is.


Lehet közben flegmának is lenni, meg babának. Esténként szo.psz 100 grammot, aztán alszol.

2012. máj. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz ,buta vagy naív és éretlen.14 évesen kefélsz..gratulálok anyádnak...
2012. máj. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
igen tudom..de nem egy suliba járunk..még nemis 1 városba élünk..:/ szval nemtudom h mitcsináljak..-.-
2012. máj. 12. 21:57
 10/11 1Dorothy válasza:
elég tré. 14 évesen...... 14 évesen még papíron osztottam. ti meg már dugtok... hát én csak gratulálni tudok neked.:)
2012. máj. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!