Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a pasim folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a pasim folyton azon kattog hogy az exemmel már 2 hónap után lefeküdtem, vele meg még nem?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt. Az előző barátom nagyon csúnyán átvert, én pedig nagyon sokáig szerettem... Aztán megismertem őt, összejöttünk. Mikor szóba került köztünk a szex, kérdezte szűz vagyok-e. Mondtam hogy nem, utána azt is kérdezte mennyi idő után feküdtünk le. Úgy éreztem nem kéne erről így beszélni, de nem akartam megbántani és azt mondani semmi közös hozzá, szóval mondtam hogy 2 hónap. Erre ő kiakadt, hogy mi bezzeg 3 hónapja vagyunk együtt, és még mindig várni akarok. Annyira nehéz volt felállni az előző kapcsolatomból, elment minden önbizalmam, és bár boldog vagyok a mostani párommal, de már nem merek mással hamar lefeküdni....ez akkora baj?
2012. nov. 30. 15:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj! Akkor feküdj csak le vele, ha te is úgy érzed, hogy eljött az ideje! Nem valami kedves a párod...
2012. nov. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
10%

Na ezért nem várok én soha egy percet, jól tette az előző barátod, h átvert.

Másképp csak a bolondját járatják az emberrel a nők.

2012. nov. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Pontosan akkora baj. 3 hónap? Ennyit egy nőre sem várok...
2012. nov. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%
hát elsősorban mivel veled van azért bunkóság lenne azt mondani neki hogy semmi köze hozzá...másik meg az hogy elmondod neki hogy miért szeretnél várni..pettingeljetek addig bazzeg ..
2012. nov. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%
2. és 3. ezért jut nektek a ribanc fajta, a türelmes fiúknak pedig a normálisabb lányok.
2012. nov. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Kérdés, hány évesek vagytok, milyen a kapcsolatotok? Hogy mikor adod oda magad, egyedül rád tartozik. Mint ahogy a következményeket is neked kell viselned.
2012. nov. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%

Na ezt inkább nem kellett volna:)

Nem az én nőmet húzták meg még vártam.

Hanem nekem volt szerencsém hozzá, h megkefélhessem másnak a nőjét elsőre.

Ez a várakoztatom a pasit nem más, mint egy teszt, h mekkora hülye a pali.

2012. nov. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Erre mondják azt, hogy ne szólj szám, nem fáj fejem... ez rád vonatkozik.

Ami meg a pasikádat illeti, jó gyerekes még, ha ez a legfontosabb kitétel számára, hogy mennyi idő után feküdtél le az exeddel. Felnőtt párkapcsolatokban alapszabály, hogy egyik fél sem lamentál azon, mik voltak a szexuális szokások a másik előző kapcsolatában. Én annyira nem ragaszkodnék ilyen veszettül ehhez a gyerekhez, de te tudod.

2012. nov. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon fontos hogy feküdj le vele! Főként ha a barátodnak első vagy egyik első barátnője vagy. Azért mert a srác ilyenkor azt érzi hogy nem elég jó neked és nem igazán szereted. Tapasztalatból mondom... Nem azért akar veled lefeküdni mert ennyire nem bírja hanem mert nincs önbizalma veled szemben. Adjál neki egy kis önbizalmat ezzel! :)
2012. nov. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj utolsó, de a pasi ne abból merítsen önbizalmat, hogy lefekszem vele. Ha pedig amúgy én nem akarok még, most akkor feküdjek le vele szívességből vagy hogy gondoltad ezt? Akinek nincs rendben az önbizalma, nem attól fog helyrejönni, hogy lefekszik vele a barátnője, mert nem ezen múlik.
2012. nov. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!