Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 srácot is szeretek egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 srácot is szeretek egyszerre. Ez normális?

Figyelt kérdés

Mindkettőt nagyon...

Egyiknek a barátnője vagyok, amásiknak nem, de nagyon vonz. De tudom, hogy ha szakítanék a párommal, hogy összejöjjek a másikkal, akkor meg ő hiányozna az életemből...


2008. máj. 26. 15:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
nagyon fontos, h gyorsan dontssel (es sztem maradj a mostani baratodnal) mert konnyan ugy jarhatsz, h mindkettorol lemaracc sakkor nezhecc...en pl jartam a pasimmal lefekudtunk es bele zugtam egy masik tagba, akinek akkor csaja volt...egy hetre ra szakitottam a pasimmal es meg egy hetre ra mar a masik az enyem volt..es nincs benne semmi...(csak jo csaj kell lenni, es rendes...) es ami a legjobb, h senki sen nez k**vanak...:)..ez biztos, de ez nem naon szokott bejonni, u h inkabb maradj a baratoddal..csk egy jotanacs...:)..rem, h hasznos lesz..
2008. máj. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!