Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 srácot is szeretek egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 srácot is szeretek egyszerre. Ez normális?

Figyelt kérdés

Mindkettőt nagyon...

Egyiknek a barátnője vagyok, amásiknak nem, de nagyon vonz. De tudom, hogy ha szakítanék a párommal, hogy összejöjjek a másikkal, akkor meg ő hiányozna az életemből...


2008. máj. 26. 15:53
1 2
 1/11 anonim válasza:
nem normális, mert nem is létezik. két férfit nem lehet egyszerre szeretni.
2008. máj. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
sztem előfordulhat h van egy btod de közben megtetszik vki más, de ált nem éri meg ezért tönkretenni a kapcsolatod!!!
2008. máj. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hello hát ez elég furcsa helyzet... de mivel ha jól elvagy a mostani barátoddal minek akarsz változtatni? hisz ha jól elvagytok akkor szerintem nem hagyd ott mer lehet hogy van 1 kis hirtelen fellángolásod bár ha ezen gondolkozol nem hiszem hogy annyira bejön és nem hiszem hogy szereted... szerintem törödj jobban a pasiddal legyetek többet eggyütt a mostani barátod ha megtudná biztos hogy nem esne neki jól de neked kell döntened hogy kivel lennél jól el csak ha otthagyod a barátod akivel jól elvagy a másik srác miatt, és csalodsz benne akkor nagyon megszivtad... szoval csak okosan de a kapcsolatod se lehet tul jó ha azon gondolkozol hogy otthagyod... ez csak az én véleményem 17 éves srác vagyok igaz nem vagyok olyan tapasztalt, én barátnőmön kivül senkire sem birnék ránézni én egyáltalán nem érdekel más lány remélem valamit segithettem sok sikert előre is
2008. máj. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Járt utat járatlanért soha el ne hagyj...

Amúgy vagy egyiket szereted, vagy egyiket sem.

2008. máj. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
EZ HULYESEG.....NEM IGAZ H NEM TUCC 2 FIUT EGYSZERRE SZERETNI.....en pont ebbe a helyzetbe voltam....elhagytam a baratomat a masik fiuert....de az a masik nagyon szegyellos volt es nem mert lepni ezert leptem en....de neki ez se teccett...o monta h szeret...el is hittem neki...es ki derult h igy is van....szegeny volt baratom tok szarul erezte magat!!! ez az egyik amiert nem kene ott hagynod a biztos kapcsolatodat!!!!....de most jon a jva!!!.....ujra osszejottem a regi pasimmal....de megint jott egy masik...(de ez mar nem az amejik volt)...mindig egy harmadik bekavar.....talalkoztam is vele....es megcsaltam vele a psimat.....oszinten....nem bantam meg!!!.....mai napig aval a fiuval vagyok.....ugyhogy megerte szakitani vele....probald meg h szuneteltek....es legyel a masik fiuval tobbet....es meglatod h mejik hianyzik jobban....remelem segitettem egy kicsit:*:*:*:*
2008. máj. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vonzódni vonzódhaz a másik sráchoz, de nem szeretheted mindkettőt. Ne uzgulj ez mással is előfordult már pár nap esetleg egy hét és elmúlik a vonzódás.
2008. máj. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Igazából elég durva, de ez az állapot már fél éve tart. Volt már velem hasonló: a mostani barátomba is úgy szerettem bele, hogy egy másik sráccal jártam, és több, mint fél évig tartott a vívódás...

Köszi tényleg mindenkinek a segítséget, főleg annak a 17 éves srácnak, aki rávilágított, hogy a párom helyében nekem is milyen rosszul esne egy hasonló dolog, ha kitudódna.

Asszem nagyon önző vagyok, csak a saját érzéseimet helyeztem a középpontba, holott másoknak is vannak...

2008. máj. 26. 21:58
 8/11 Voguelilias ***** válasza:
1 éve volt az életemben egy ugyanilyen szitu. Persze én is ott hagytam a barátomat akivel akkora talán már nem volt felhőtlen a kapcsolatom de ragaszkodtam hozzá. A másik sráccal összejöttem de rá kelett jönnöm, hogy a vonzódás az nem annyira erős, hogy vele legyek és ahogy megkaptam már nem volt meg sem a vonzódás, és érdekesnek sem tartottam azt, hogy vele lehessek. Nagyon fontold meg, hogy melyikük ér többet számodra és melyikük adott több gyöngédséget, törődést.Sok sikert a döntésedhez de ÉSSZEL!!:)
2008. máj. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az egyik iránt amit érzel az szeretet, a másik iránt kiváncsiság. Egyik sem szerelem. Egy szerelmes nem gondol másra. Vonzódhatsz a másik iránt, de szerintem kiváncsiságból. Nem mondom azt hogy ne legyél önző mert csak akkor lehetsz boldog kapcsolatban, ha magadra is gondolsz, de valamelyiket mindenképpen bánni fogod. És szerintem azzal ne csessz ki aki szeret, ha te is szereted. Fontosabb mint a kiváncsiság, vagy a vágy. Bár a vágy tudom erősebb szokott lenni, de az csalóka érzés, és ha megkapod lehet hogy el is múlik.
2008. máj. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Teljesen normális lehet egyszerre két embert szeretni, én is voltam már így. Vonzódhatunk egyszerre két emberhez is. Külsőleg teljesen normális, belsőleg meg hasonlíthatnak a tuljadonságai, ahhoz amire te vágysz. Szerintem mindig adj esélyt egy új kapcsolatnak, de jól fontold meg, hogy melyikre van jobban szükséged. Ne csapd be a másikat és légy őszinte! Kerülj talán kicsit közelebb a másikhoz, mint barát és ismerd meg, hogy milyen tulajdonságai vannak. Hasonlítsd össze és döntsd el, hogy érdemes e megpróbálni, boldogabb lennél e vele, mint most. Nagy hiba az hogy nem tudunk tovább lépni, ragaszkodunk a mostaninkhoz, de felsőbb vágyat érzünk egy másik iránt. Boldogtalan lehetsz, ha helytelen döntésd hozol! :) De minden csak rajtad múlik!
2008. máj. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!