Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek a jele, ha a pasi táblázatot csinál, hogy mikor mennyi bevétele volt neki és nekem és mennyi a kiadás és odaírja, hogy a közös kiadásokba én nem is adtam bele?

Figyelt kérdés
Amikor megláttam azt hittem hülyét kapok. Soha nem engedi, hogy bármit fizessek (6 éve együtt élünk), mert elég magas a fizetése az enyém meg átlagos. Mindig venni akar nekem mindent, ha valamit én veszek ki akarj fizetni,stb. Tehát totál nem ezt mutatja, mint amit láttam. De miért csinálja?
2012. nov. 29. 12:31
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Lehet el akar vinni valami romantikus nyaralásra és költségvetést készít az életetekről :)) A viccet félre téve, "tudatosan él" ami szerintem nem baj, ha meg azt mondta hogy ne fizess semmit gondolom nem viccből mondta.
2012. nov. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
nem igazán van kiadásom, a kocsim, de az üzemanyagot ott is visszautalja a munkahelyem. szóval...
2012. nov. 29. 13:13
 13/28 ASOT ***** válasza:

8-asnak igaza van igen.


Én is részletesen mindig számon tartottam és tartom a bevételeimet a fizumat, a kiadásaimat, mennyit mikor kire., vagy mire.

Szerintem egyszerűen úgymond precízebb a párod ennyi!

Ezen aztán ne akadj ki!

2012. nov. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
DE NEM EZ A BAJOM!!! Az előbb leírtam ezt: "de nem az a bajom, hogy írja, mikor mire mennyit költ/ünk. mondom ezt amióta keres, csinálja. hanem, hogy a táblázat abból állta, hogy kinek mennyi ez éves bevétele, kiadás, mennyi a közös kiadás (ahová megjegyzésként odaírta, hogy egyedül fizeti) és ugye én így minuszba kerültem a táblázaton."
2012. nov. 29. 13:24
 15/28 ASOT ***** válasza:

De ezzel se legyen bajod! örülj neki h ilyen a párod más azt se tudja mennyi pénze van vagy mennyi nincs.


Ha zavar mond meg neki h szeretnél beszállni a közös költségekbe.

2012. nov. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Ez a járulékos költsége a kitartottsagnak szép anyukám. Ha eddig jól elvoltál hogy ő fizet mindent,akkor most se rinyalj.
2012. nov. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
utolsónál látszik, hogy a 14 éves agyával csak így tud gondolkodni.....
2012. nov. 29. 13:52
 18/28 anonim ***** válasza:
Simán el tudom képzelni hogy nem vagy hálás neki... Így "véletlenül" betekintést nyerhetsz,hogy mennyi pénzed maradna,ha nem lenne fejostehen.
2012. nov. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Szerintem te gondolkodsz úgy. Nem en vagyok egy csavesz mellett,akivel a keresetének feletti életszínvonalon élek, 17 éves koromtol anyagilag még a szülőktol is független vagyok. Te meg még mindig máson eloskodsz.
2012. nov. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
na idefigyelj te bunkó paraszt. addig, amig nem tudod mi a helyzet ne ítélkezz. tudod, ha elve pénzes pasikat szeretnék, akkor eleve nem jöttem volna össze vele annó. és mellékesen éppen babát várok tőle, szóval ha végigolvasnád az összes kérdést és választ is, nem írnál baromságokat. Majd ha 27 éves korodra doktorid lesz, olyan munkahelyed amilyen és úgy vezetsz egy háztartást, ahogy én, akkor esetleg pofázhatsz. A többiek válaszát azért köszönöm.
2012. nov. 29. 14:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!