Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek a jele, ha a pasi táblázatot csinál, hogy mikor mennyi bevétele volt neki és nekem és mennyi a kiadás és odaírja, hogy a közös kiadásokba én nem is adtam bele?

Figyelt kérdés
Amikor megláttam azt hittem hülyét kapok. Soha nem engedi, hogy bármit fizessek (6 éve együtt élünk), mert elég magas a fizetése az enyém meg átlagos. Mindig venni akar nekem mindent, ha valamit én veszek ki akarj fizetni,stb. Tehát totál nem ezt mutatja, mint amit láttam. De miért csinálja?
2012. nov. 29. 12:31
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Ez annak a jele, hogy kvázi ingyen élsz rajta.


Ugyan ilyet keresek nőbe!

2012. nov. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
de ha nem hagyja mit csináljak? meg mit adja itt a jófej pasit, ha utána meg számolgat? Volt egy időszak, amikor fizettem a vásárlások felét vagy rezsi felét, de nem bírtam az egyetem meg a melóbajárás mellett és azt mondta ne csináljuk ezt. most baromi nagyon csalódtam benne
2012. nov. 29. 12:41
 3/28 anonim ***** válasza:
Elég durva. Mármint nem értem tényleg az ilyen minek játssza az agyát, hogy fizet mindent, aztán meg felírja és majd ha rosszul megy számonkéri rajtad... mert mi más célja lehet ezzel?? Ez nagyon gáz. Én elbeszélgetnék erről vele, hogy minek is ez? És ezentúl semmit nem fogadnék el tőle.
2012. nov. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
csak a gond, hogy nem tudja, hogy megláttam. Amikor épp csinálta megláttam, hogy mit csinál, de nem szóltam neki, nem vette észre, hogy látom. de tuti nem fogadok el semmit. de viszont nem tudom kifizetni a felét a havi "életünknek", mert elég nagy lábon vagyunk és nekem kb. az egész fizum rámenne és nem maradna egy forintom se
2012. nov. 29. 12:56
 5/28 anonim ***** válasza:

Én pasim is csinált ilyet, de tudtam róla. Mivel nem voltunk közös kasszán, felajánlotta, hogy ha akarom, csinálja nekem is, csak a blokkokat mindig adjam oda.

Nem jut eszembe a megfelelő szó rá hirtelen. Tudod, amikor valaki mindent szépen rendszerez, hogy átlássa a dolgait, adott esetben azt, hogy mire mennyi pénz megy el, min lehetne spórolni, ha úgy van... Érted?! Írd meg a szót, ha neked megvan :D

És tök jól át lehet látni.

2012. nov. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

"csak a gond, hogy nem tudja, hogy megláttam. Amikor épp csinálta megláttam, hogy mit csinál, de nem szóltam neki, nem vette észre, hogy látom. de tuti nem fogadok el semmit. de viszont nem tudom kifizetni a felét a havi "életünknek", mert elég nagy lábon vagyunk és nekem kb. az egész fizum rámenne és nem maradna egy forintom se"


Én nem tudnám elfogadni, hogy olyan életet éljek más keresetéből amit magamnak nem tudnék megengedni.


22N

2012. nov. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
amikor 7 éve megismerkedtünk nagyjából azonos színvonalon voltunk, csak közben nekem baromi sok ment ki tanulásra, ő meg lépett előre munka terén folyamatosan. és a durva, hogy régen is írogatta mire mennyit költ el, stb., de akkor még azokat is beleírta, hogy én miket vettem, stb... mostmeg, hogy sokkal többet keres, el kezdte írogatni
2012. nov. 29. 13:04
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Tervez. Ennyi. Egy időben én is vezettem táblázatot és csak az én bevételem volt benne és az én kiadásaim.

Az nem érdekelt, hogy az exem mennyit költ és mennyit keres. Tudtam mennyi szokott lenni a rezsi, a benzin, stb. Nem lepett meg, hogy be kell fizetni 15e-et kötelezőre és mindig volt tartalékom szórakozásra.

Ha tudtam, hogy valamelyik kiadás kisebb volt a tervezettnél, akkor lazán elköltöttem a barátnőmre.

2012. nov. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Igen, 8-nak igaza van.

Próbáld meg azt csinálni, hogy kiszámolod, hogy a fizudból mennyit költöttél, utána próbáld meg kiszámolni, hogy mire költötted. Nem fog menni. Olyan dolgokat veszünk, amire utána nem is emlékszünk, de ezzel a táblázatos módszerrel simán át lehet látni. Nem azárt csinálja, hogy ezzel téged bántsaon, hanem mert precíz. Így nem kell azon agyalnia, hogy hova csorgott el x összeg, meg ilyenek.

2012. nov. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
de nem az a bajom, hogy írja, mikor mire mennyit költ/ünk. mondom ezt amióta keres, csinálja. hanem, hogy a táblázat abból állta, hogy kinek mennyi ez éves bevétele, kiadás, mennyi a közös kiadás (ahová megjegyzésként odaírta, hogy egyedül fizeti) és ugye én így minuszba kerültem a táblázaton.
2012. nov. 29. 13:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!