Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a férfiak?

Figyelt kérdés
Mért van az, hogy a férfiaknak égszakadás, földindulás, ha azért nem akarunk összejönni velük, mert nem tetszenek, de ők persze szidján lépten-nyomon a nőket, főleg a picit teltebbeket, hogy pl. "hegyomlás" meg "hízódisznó" csajok kerüljék őket? Nem gondolják, vagy nem is érdekli őket, hogy ez megalázó?

2012. nov. 29. 07:31
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
De mi volt az ok, ami miatt szakítottak?
2012. nov. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Egyébként mennyi idős vagy?
2012. nov. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok. Az első azért, mert ő hazamegy anyucikához, akkor volt 29 éves!!! A második meg azért, mert alapvető világnézeti eltéréseink voltak, amik folyamatosan előjöttek a kapcsolat során.
2012. nov. 30. 14:50
 34/36 anonim ***** válasza:
life is hard :)
2012. dec. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
"Life is hard" - az már biztos :) Sokan nem néznek normálisnak, amiért ekkora ügyet csinálok belőle, de körbenézek, hogy milyen emberek vannak körülöttem, pl. suliban, munkahelyen, és rájövök, hogy milliószor normálatlanabbak is vannak, mint én. :D
2012. dec. 1. 11:06
 36/36 anonim ***** válasza:
Szerintem egy csomó felesleges pofontól megkíméli magát az ember, ha tisztában van a személyes korlátaival. Nem úgy, mint Johnny Depp a "Betépve" -ben. :)
2012. dec. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!