Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, férfiak! Volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Volt már veletek olyan, hogy volt barátnőtök, de igazából más lány tetszett?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy a barátnőtök is tetszett, de egy másik lány jobban, csak valamiféle okból nem jöttetek össze?
2012. nov. 28. 19:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem volt. azért vagyok a barátnőmmel, mert ő a leg minden téren
2012. nov. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
természetesen számomra
2012. nov. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 ktk312 ***** válasza:
0%
Persze, állandóan :D De azért vagyok most vele, hogy ne unatkozzak :D De tervbe van véve a másik is ;)
2012. nov. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Együtt voltunk kb 1,5 éve amikor megtetszett egy másik lány de úgy igazából szóval nem csak úgy, hogy meglátom az utcán mint mindenki más.


És rájöttem h nem egészen jó a kapcsolatunk, legalább is én már nem szeretem eléggé majd inkább szakítottam, mert nem akartam megcsalni, és hazudni h ő mindennél többet ér nekem meg hasonlók amikor már nem így volt.

majd szétmentünk és rá 1 hónapra jöttem össze a lánnyal.

2012. nov. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem. Szerelmes vagyok egy lányba. Ez azt jelenti, hogy számomra Ő a leggyönyörűbb. Mellette egy lány se rúghat labdába. Egyszerűen csodálatos ez a lány. *.*
2012. nov. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy estére max. Nem megyek bele olyan kapcsolatba, aminek nem látom értelmét.
2012. nov. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
velem skszor előfordult,jó pár éve tart nálam 18/F
2012. nov. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem.
2012. nov. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én lány vagyok de nekem van ilyen, épp most szenvedek hogy mit csináljak
2012. nov. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy van egy lány, akibe szerelmesek vagytok, de ő nem a barátnőtök. Akkor örökké szinglik maradtok vagy összejöttök egy lánnyal, aki tetszik, de annyira nem, mint az a másik, akibe szerelmesek vagytok.
2012. nov. 28. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!