Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk ti mit szólnátok hozzá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mit szólnátok hozzá ha barátnőtök ilyet mondana?

Figyelt kérdés

Skypeon beszélgettünk valamiről, erre ilyet mond:

Ő: -Tudod kit érdekelsz

Én: -Valakit biztos

Ő: -Na kit?

Én: -Téged?

Ő: -Engem nem...


Utána kicsit később

Ő: -A barátnőim nagy része most szakít a barátjával

Én: -Akkor te leszel az egyedüli köztük most akinek barátja van.

Ő: -Vagy nem...


De ezeket ilyen komoly hanggal mondta, pedig tudom, hogy csak hülyéskedett, de akkor is rosszul esett.



2012. nov. 25. 08:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
vagy komolyan gondolta.. benne van.. :))) jön a karácsony.. spórolni kell.. :))
2012. nov. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 ktk312 ***** válasza:
Én is viccelődtem így a barátnőmmel csak annak komoly alapja volt :) Ő jót szórakozott rajta, én is de ugye... :)
2012. nov. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
elmenne tőle a kedvem és nem keresném. nem égetném így magam és nekem ez cseppet sem vicces. én ezt nem viselném el, nem fogok becsicskulni és lihegni, mint egy kutya. erre keressen mást.
2012. nov. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez taplóság,figyelj ha szeretünk valakit tiszteljük,és ilyeneket nem hogy nem írunk,de késztetést sem érzünk arra,hogy így viselkedjünk.Bocs én legalábis nem tudnék ilyen szinten viccelõdni.
2012. nov. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Tudom utolsó, én is pont ugyanezt gondolom! Azt mondja annyira szeret hogy még soha nem érzett ilyet, de van amikor néha rájön ez és ilyeneket mond.
2012. nov. 25. 09:13
 6/17 anonim ***** válasza:
szerintem ez mindenképpen bunkóság... de te tudod
2012. nov. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Egy õszinte,tiszta szeretetnél,szerelemnél ilyen nem jön rá egy csajra sem csak úgy!Ezen az elven vagyok mint nõ!A társad tiszteld,külömben te tudod,de ha pasi lennék nem nyelnék el ilyen csicska szivatásokat!
2012. nov. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem is nyeltem el, megmondtam neki ha így folytatja, tényleg neki sem lesz barátja és csatlakozhat az újonnan szinglivé vált barátnőihez.
2012. nov. 25. 09:26
 9/17 A kérdező kommentje:
Aztán persze még én lettem lecseszve hogy így túlreagáltam, stb. stb.
2012. nov. 25. 09:26
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálam már repült volna.
2012. nov. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!