Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ha a 18 barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a 18 barátnőtök mesét szeretne nézni veletek?

Figyelt kérdés

Gyerekes? Cuki? Kiábrándultok? Visszautasítjátok? Nézitek vele?


Imádom a meséket és nem tudom hogy nézhetnénk-e közösen a barátommal :S Ilyen disney-kre gondolok nem minimaxos sza*rságokra.


2012. okt. 25. 21:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
18 mese egyszerre...hardcore.
2012. okt. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

:D én megnézném a barátnőmmel.Igaz nem igen érdekelne.De zavarni se zavar :)Átölelném és megnéznénk

F19

2012. okt. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Hole Hunter ***** válasza:
89%
18 barátnővel?...bármit vazze! :D
2012. okt. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%

Miért ne nézném meg vele?

A közös filmezésben nem az a fontos, hogy mit nézünk, hanem az, hogy kivel nézzük.

2012. okt. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Barátnőm ugyan 17, de ő mindig a disney csatornát nézte a barátjával és a srácot egyáltalán nem zavarta.

Bár ez attól is függ, hogy hány éves a barátod!:)

2012. okt. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én véleményem,hogy néha erre mindenkinek szüksége van.Én magas,izmos,"kemény csávó" vagyok,de sunyiban megnéztem itthon a kung-fu pandát:D Anyám barátja,45 éves,diplomás ember,ő is néz meséket.Kell egy kis ártatlan öröm néha,ebben a rohanó világban:) 17/F
2012. okt. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincs 18 barátnőm, így nehezen képzelem bele magam a helyzetbe.


Na, komolyra fordítva a szót, én is szoktam rajzfilmet nézni, szóval simán megnézném vele. Mondjuk nem feltétlenül egy habos-babos rózsaszínes királylányosat, de attól hogy "mese", nem utasítanám el. ;) Sokszor sokkal értelmesebb tud lenni egy rajzfilm, mint egy "felnőtt" film. Sőt, sok rajzfilmet (pl. Disney is) úgy csinálnak meg, hogy sokszor idősebb korban, újranézéskor jössz rá a valódi mondanivalójára, tanulságára. Szóval ha normális mese, akkor megnézném vele.


19/L

2012. okt. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is szeretek mesét nézni, néha még akár egyedül is. :D Ha csak egy csepp humorérzéke van a barátodnak akkor biztos szívesen néz veled mesét. Amúgy meg mese alatt a régi minimum 8 éves mesékre gondolok (persze vannak kivételek), azokat gond nélkül lehet akár felnőttként is nézni. :)
2012. okt. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
21:05-ös vagyok, nem tudom miért 19/L-t írtam a végére, fiú vagyok. :D (Biztos az a sok barátnő zavart meg.)
2012. okt. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Barátommal (19 éves) szoktunk Disney-filmeket (meséket) nézni, aranyosak, mi meg belül elég gyermeklelkűek vagyunk :D Emellett persze jöhet más is :D Nem csak ezeket nézzük :) Fő a változatosság :)

18/L

2012. okt. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!