Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik az ideálomnak vélt férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik az ideálomnak vélt férfi?

Figyelt kérdés
20 - 30 közötti, kedves, odafigyelő, ha kell megvéd és kiáll mellettem, nem jár el discoba meg iszogatni, csak én vagyok a fontos neki, mindig velem akar lenni, teper értem ha összevesztünk, meghív vacsorázni, elvisz kirándulni, lesi minden kívánságomat, szóval férfi de nem papucs. létezik ilyen?
2012. nov. 28. 12:35
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
ja és önálló élete van.
2012. nov. 28. 12:42
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért 1-2dologból kicsit engedhetsz. pl:

- Mindig velem akarjon lenni: ez nem egészséges, néha igenis kellenek külön programok, na nem heti többre gondolok, de néha havi 1-2 alakalommal lehet szervezni külön dologot, nem bulit hanem csak haverokkal beül valahova ilyesmi 1-2 órára. Neked is szükséged van arra hogy néha a barátnöiddel csak lányok tudjatok beszélgetni.

- Csak én vagyok fontos neki: Igen legyél fontosabbak mint a haverok, bulizás de ott vannak a szülők, család ilyesmi. Akdhat olyan dolog amikor közbe jön egy olyan családi dolog hogy muszáj ott lennie, segítenie ilyesmi. Sok embernek van hibbija arra sem szabad féltékenynek lenni. (természetesen ha normális keretek között csinálja nem ugy hogy zéged elhanyagol közben.)

- Teper ha összevesztek: Attól függ ki miatt volt az össezveszés. Ha ö miatta teperjen ha Te miattad Te teperj.

- A vacsi kirándulás, kiáll mellettem teljesern normális elvárás.

2012. nov. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
szóval túl korlátozottak az elvárásaim?
2012. nov. 28. 12:47
 4/31 anonim ***** válasza:
ès TE mit nyújtasz, azt is szeretném hallani
2012. nov. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
amit egy kapcsolatba kell.
2012. nov. 28. 12:54
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen papucs, nekem nem kéne.

Azt meg egyenesen nem is tudom elképzelni, hogy a pasi nem jár el iszogatni a haverokkal. Ha csak én vagyok fontos neki, az nekem túl nagy lelki teher lenne. Mert mi van, ha elmúlik a szerelem? Öngyilkos lesz?


Különben felesleges ideálokat gyártani, a szerelem nem egy racionális dolog. Hogy leírod, hogy milyen pasit akarsz, az ad egy skatulyát, és akkor próbálgatod a pasikat, hogy beleférnek-e.


24/N

2012. nov. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
a felsoroltak első fele igaz rám. a második fele csak volt, mert rájöttem hogy a nők nagy része nem érdemli meg hogy akár a kisujjamat is megmozdítsam miattuk
2012. nov. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
szerintem a mostani férfiak olyanok h semmit sem képesek megtenni egy nőért, nem kezelik őket nőként de b....aszni azt tudnak éjjel nappal. a kapcsolatba semmit sem adnak, de azt elvárják a nőktől hogy ők tartsák életben a kapcsolatot.
2012. nov. 28. 12:58
 9/31 anonim ***** válasza:
Te nem írtad le mit adnál bele. AZ hogy amit egy kapcsolatban nem knkrétum, mindienkinek másra van szüksége, persze találhatsz ilyet de kicsi rá az esély, hogy minden passzol benne. Attól hogy néha elmegy a haverjaival sörözni, és nem teper utánad minden vita után attól még szertehet és gondoskodgat rólad és igenis sokat adhat bele egy kapcsolatba. Túl korlátozottan gndolkozol ami arra uta hogy sok tapasztalatod még nincs. Persze sok ilyen van amiket most írtál hogy csak kihasznál, na de nem minden pasi ilyen. még mindig kb 50-50 %. Olyan hogy tökéletes nincs és egy kapcsolat kompromisszum nélkül nincs. Az nem egyenragú kapcsolat. Hol az egyik enged hol a másik. Ilyen az élet. 28/N
2012. nov. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
66%
Téged most dobott valaki a napkban aranyom?
2012. nov. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!