Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasiknál mit jelent az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasiknál mit jelent az, ha azt mondja "oda vagyok érted"?

Figyelt kérdés
2012. nov. 27. 23:03
 1/10 anonim ***** válasza:
megkúrna
2012. nov. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hogy oda van érted...
2012. nov. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Felejtsük már el ezt a "pasiknál mit jelent ez meg az"-t. Nálunk minden azt jelenti, aminek mondjuk... és mennyivel egyszerűbb lenne az élet, ha erre a nők azon része is képes lenne, aki nem képes.
2012. nov. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
tudom értelmezni, de sokféle értelmet adhat ki ez a mondat, azért kérdezem.... milyen mélységű érdeklődés vagy parányi érzelem vagy mit tudom én micsoda ennek az értelme? azért egy szeretlektől távol áll nem?
2012. nov. 27. 23:08
 5/10 anonim ***** válasza:
9%
Jó ég, hány éves vagy te?
2012. nov. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
mit kell jó égezni? És miért nem lehet normálisan válaszolni arra hogy pontosan mit is jelent ez a mondat??!!Honnan kéne tudnunk hogy ti milyen értelemben használjátok. Lehet hogy én teszem azt annak mondanám akibe szerelmes vagyok, de a paliknál ez közel se lehet így, hiszen sok mindenbe különbözünk, szóval akkor mit kell itt jó égezni????
2012. nov. 27. 23:14
 7/10 omba ***** válasza:
51%
Kb. bármit is jelenthet, érdeklődést biztosan, nagy szerelemre viszont nem gondolnék.
2012. nov. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
10%
Azt jelenti, hogy büdös a szád.
2012. nov. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

És mégis az itt válaszoló fiúk mégis honnan tudnák mit jelent pontosan? Nem ismerik a srácot...lehet,hogy szószerint oda van érted , de lehet,hogy azért bókolgat,hogy megfektessen...erre neked kell rájönnöd.

22/N

2012. nov. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert buta vagy, ha eddig nem lett volna világos.
2012. nov. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!