Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy fiú azt mondja hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú azt mondja hogy aranyos, vicces vagyok akkor lehet hogy tetszek neki?

Figyelt kérdés
2x találkoztunk, nagyon jól elvoltunk, sokat röhögtünk, meg kérdeztem hogy mit gondol rólam és azt mondta hogy aranyos, vicces vagyok..:) ez mit jelent?
2012. nov. 16. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, akkor aranyos és vicces vagy! Csak a ti agyatok jár úgy, hogy nem tudtok egyenesen beszélni!
2012. nov. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én ha az első randi végéig nem csókolom meg a lányt,akkor abból később se lesz semmi.Szerintem mások is így vannak vele.
2012. nov. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
# 2 szerintem meg ez egy baromság.
2012. nov. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ha akart volna sem nagyon lett volna alkalma rá, mert mindkét talinál hívtam a bnöm..:)
2012. nov. 16. 23:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Sok eszed van.
2012. nov. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ott van a barátnőd akkor,hogy p*csába próbáljon megcsókolni? És az,hogy aranyosnak meg viccesnek tart attól még nem biztos,hogy tetszel is neki!
2012. nov. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ipso ***** válasza:

Általában a lányok csak röhögni szoktak a fiúk viccein, úgyhogy ez egy érdekes bók. Lehet, hogy csak azért mondta ezt, mert nem tudott semmi kedvesebbet mondani. Lehet, hogy csak azért mondta ezt, mert nem akarta a barátnőd előtt mondani, hogy szerinte a szemed gyönyörű. Az is lehet, hogy érdekes embernek talált, és tényleg jól érezte veled magát. Szóval nem tudni, hogy mire gondolt.


Talán van esélyed. De a következő tali, ha lesz, már legyen inkább kettesben. Ezt nyugodtan írd meg neki sms-ben, vagy valahogy (pl. "Jól éreztem magam a múltkor. Ha meghívnál még egyszer, csak szólok, hogy azon már nem lenne ott a barátnőm...") Mert lehet, hogy ő már nem is akar majd meghívni, attól tartva, hogy te csak így szoktál randizni.


Amúgy meg ha az első után újra randiztatok, akkor csak tetszel neki...

2012. nov. 17. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem fiú haverom mondogat hasonlókat, de ez még nem jelent semmit. Hidd el, majd úgy is kiderül, ha vonzódik hozzád, találkozzatok többször, és ismerjétek meg egymást! :)
2012. nov. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!