Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől ilyen sikeres barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől ilyen sikeres barátnőm a pasiknál és mért nem mondja el nekem a trükkjét? :S

Figyelt kérdés
Közel múltban kb. 6 fiú fordult meg utána komolyabb szándékokkal (van amelyik mindig nem adta fel) + bulikba is mikor együtt vagyunk volt ,hogy 6 odajött hozzá pedig semmi extra nincs benne mármint barátnőmben szerintem.Barna hajú,átlagos testalkatú ruhája se olyan kihívóak...ezzel ellentétben nekem pl szőke hajam van szóval feltűnőbb vagyok de mégis neki több sikere van ilyen téren viszont mikor erről témáztunk azt mondta ő se érti de nem bánja .Mit tegyek ,hogy én is ilyen sikeres legyek???(Neki ráadás pasija is van egy éve és a sok hódoló ellenére is hűséges pedig a pasija egy tetű vele)
2010. máj. 23. 09:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%

Irigy kutya bújj a lukba XD

Mit tegyél? Ne akard őt utánozni.

2010. máj. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
ebből amit ide leítál nem derül ki sokminden, gondolom a kisugárzása jobb, megnéznélek képen mind kettőtüket igy semmi értelme a kérdésnek
2010. máj. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Valszeg szebb nálad, meg a nézésében is lehet valami.
2010. máj. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
nem mindig a feltűnőbb lányok vonzzák a fiúkat, tapasztalat, hogy a kedves mosoly, a kisugárzás sokkal jobban érvényesül, meg nem csak az a fontos, hogy mit látnak, hanem , hogy milyen a lánnyal beszélgetni, hülyéskedni, jól érzik-e magukat vele. legalábbis a fiú ismerőseim barátnői sosem a feltűnő lányok, sőt a túl feltűnőkön inkább csak röhögnek.
2010. máj. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%

csak a cépség számít

nyilván ő a jobb suna

2010. máj. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
mondom sztem tök átlag a csaj :S
2010. máj. 23. 11:24
 7/16 anonim ***** válasza:
nem csak a külső számit tudod. ja és lehet h te bűnronda vagy. és a viselkedés,kisugrázás fontos azzal foglalkozz inkább nem a bnőd majmolásával :@
2010. máj. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Legyél te is k*rva, jesssz. Sok sikert!


Magyarul: Miért akarsz olyan lenni, mint a barátnőd? Persze, az egódat biztosan növelné, ha mindig más jönne oda hozzád, akiket aztán elutasíthatsz, de inkább legyen egyvalakid.


L/17

2010. máj. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Igen... valószínű, hogy ez lehet a fortélya. Fűvel, fával.....
2010. máj. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Utolsó kettő ha én irigy vagyok akkor ti mik? A barátnőm nem fekszik össze fűvel fával(tanuljatok meg olvasni hasznos dolog) egy éve a pasijával van és nem flörtölget meg semmi szimplán leszólítják sokan és ezt irigylem benne de azért a helyében is kikérem magamnak ,hogy tízen éves kis csitrik osztogassák a csúnya jelzőket..
2010. máj. 24. 09:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!