Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől ilyen sikeres barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől ilyen sikeres barátnőm a pasiknál és mért nem mondja el nekem a trükkjét? :S

Figyelt kérdés
Közel múltban kb. 6 fiú fordult meg utána komolyabb szándékokkal (van amelyik mindig nem adta fel) + bulikba is mikor együtt vagyunk volt ,hogy 6 odajött hozzá pedig semmi extra nincs benne mármint barátnőmben szerintem.Barna hajú,átlagos testalkatú ruhája se olyan kihívóak...ezzel ellentétben nekem pl szőke hajam van szóval feltűnőbb vagyok de mégis neki több sikere van ilyen téren viszont mikor erről témáztunk azt mondta ő se érti de nem bánja .Mit tegyek ,hogy én is ilyen sikeres legyek???(Neki ráadás pasija is van egy éve és a sok hódoló ellenére is hűséges pedig a pasija egy tetű vele)
2010. máj. 23. 09:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Tizen éves csitri?? Tudtommal ezt lányokra szokták mondani, nem? És minimum 18 év alatt. Azt mondod tanuljunk meg olvasni? Neked kellene jobban megismerned a barátnőd. Azt írtad, hogy nem mondja el neked a trükkjét. Na már most milyen barátnő az aki egy ilyen dolgot nem oszt meg talán a "legjobb" barátnőjével?? Ennek kell, hogy legyen valamilyen oka, mégpedig olyan ami nagyon gáz... De ne legyen igazam. Viszont ha nincs, akkor meg tényleg milyen az olyan barátnő? Ne foglalkozz vele és főleg ne irigykedj rá. Amúgy is magadtól jöjj rá, hogyan tudod felkelteni a pasik érdeklődését.

Üdv. 19/F

2010. máj. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
nézd az előtted író adatait 17/L főként neki szántam és istenem mondom tanulj meg olvasni ő maga se tudja ,hogy mi az oka h felkelti a pasik érdeklődését..de belegondolva több válasz volt rá h kisugárzás kérdése meglehet tényleg ez..és igenis jó barátnő de pl én se tudom mitől vagyok önbizalom hiányos mert több ok rájátszhat lehet nála is több oka van (kisugárzás,személyiség blablabla)
2010. máj. 24. 13:42
 13/16 anonim ***** válasza:

Bocsi, tényleg nem olvastam el figyelmesen. Viszont azt tudom mondani, hogy ne keseredj el emiatt, mert ez a rossz kedv és a negatív hozzáállás nem fog rajta segíteni. Ugyanúgy ez lesz minden alkalomnál. Ez egy olyan dolog, hogy a világon minden ember nagyon hasonló és mindenki befolyásol mindenkit. Ez alatt azt értem, hogy ha megnézünk téged, akkor a csalódottság miatt nem nagyon próbálkoznak nálad. Emellett 100%-ig biztos vagyok abban, hogy ilyenkor azt is gondolod magadban, hogy milyen jó neki meg de jó neki. És ő is ugyan ezt gondolja valószínűleg nyoma sincs szomorkodásnak és TÉNYLEG jó neki!! És itt a válasz arra, hogy ő maga sem érti. Ugyanis te is hozzá segíted őt ehhez a sikerhez. Annyit tudok neked tanácsolni, hogy az ilyen gondolatok ne jussanak eszedbe egyszerűen felejtsd el őket, hogy miért nincs meg stb stb.... Ki tudnám fejteni még bővebben is de már így is túl sok lett, és remélem így is érted.

19/F

2010. máj. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
igen azt hiszem értem mire gondolsz köszönöm szépen megpróbálkozom ezzel :)
2010. máj. 24. 13:59
 15/16 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem könnyű, mert ezek a rossz gondolatok valahogy könnyebben megjelennek és könnyebb elszomorkodni, minthogy inkább a megoldást keresnénk és a jó dolgokat nézni mindenben. De tényleg hidd el, ha ezt nagyon komolyan így fogod csinálni, NEM PRÓBÁLNI!!, akkor teljes mértékben meg lesz a siker. Abban is biztos vagyok, hogy emiatt a pasi dolog miatt lehet, hogy már hetek óta szomorkodsz. Pedig ez csak apró kis dolog. És akkor tedd fel magadnak a kérdést, hogy most én komolyan egy ilyen dolog miatt szúrom el az egész napom??? Pedig annyi minden jó dologra lehetne gondolni! És arról ábrándozz, hogy milyen jó már azzal akivel együtt vagy. És ha valami kis apró pasis ügy adódik azt boldogan oszd meg a barátnőddel, jó sokat beszélgessetek róla és örüljetek neki. És ez előbb-utóbb be is fog következni. Ezt veheted készpénznek:) Most már tényleg ennyi. Sok sikert!!!
2010. máj. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
az is sokat számíthat, hogy látják rajta, hogy nem felszedni akar valakit, meg nem azért van ott a buliban, hogy pasizzon, mivel írtad, hogy hűséges a barátjához, általában, nem görcsös, hogy jaj neki most pasi kell, csak élvezi a szórakozást, és ettől felszabadultabb, így vonzóbb is. ez is tapasztalat, tőlem is volt, hogy kérdezte egyik barátnőm, mit csinálok, hogy minden buliban folyton megkörnyékeznek, ő meg pasizni akart, és senki nem ment szinte oda hozzá, pedig hozzám sem azért jöttek, mert olyan feltűnő jelenség lennék, szóval ez is számít.
2010. máj. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!