Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a barátom azt mondja törölte magát facrol de közben fent van csak letiltot?

Figyelt kérdés
2012. nov. 17. 00:08
 1/10 anonim ***** válasza:
juj ennyire durva a helyzet? :D
2012. nov. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ezek szerint!
2012. nov. 17. 00:11
 3/10 anonim ***** válasza:
kis cseles
2012. nov. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
az...
2012. nov. 17. 00:15
 5/10 HalkHogen ***** válasza:
Most egészen megdöbbentem. Megyek, fellocsolom magamat...
2012. nov. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hogy erre válaszoljunk, jobban kéne ismernünk a kapcsolatotokat
2012. nov. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet csajozni akar a hátad mögött. 19/F
2012. nov. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
DURRR egy pofon! Micsoda egy kamus tahó... :D
2012. nov. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Ipso ***** válasza:

Hátizé. Te kérted, hogy törölje magát? Vagy csak úgy mondta?


Ha csak úgy mondta, akkor lehet, hogy fel akar vágni. "Én már annyira menő vagyok, hogy nekem nem is jó az, amit kétmilliárdan használnak." Persze azért nem törölte magát, de ezt mondta, mert tényleg szeretne ilyen ember lenni.


Ha viszont te kérted, akkor minek kérted? Ha fontosnak tartod, hogy ne legyen fönn a FB-on, és ő is tudja ezt, akkor ez egy ordas nagy hazugság volt. Ha csak úgy mondtad neki, hogy "talán törölnöd kéne magad", vagy ha te mélyen megveted a FB-ot, de ő azt hiszi, hogy ezt csak úgy mondtad neki, akkor talán azért hazudott, mert nem akart vitát. Tehát pl. ő mást gondol erről, de jobban szeret téged annál, semhogy ezen összevitatkozzon veled.


Többet tudnánk mondani, ha te is többet írnál erről az egészről.

2012. nov. 17. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert az agyára húzódtál?
2012. nov. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!