Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért vonzódnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért vonzódnak a "rosszfiúk" -hoz?

Figyelt kérdés

Egyik lány ismerősömet többször megcsalta a barátja, és mikor megtudta, balhét csinált, hogy mégis ezt hogy gondolta, ment a veszekedést, minden és a barátja azt mondta, hogy "Én megtehetem". Erre mérges lett, a barátnője és azt mondta, hogy jó, akkor én most megyek, és lefekszem egy másik fiúval. Erre mérges lett a barátja és azt mondta, Hogy: "Megne merd tenni!" És a lány mondta, hogy: "Na majd meglátod!" Erre a fiú mérges lett és megütötte. Utána a lány elment sirt, napokig nem akart hallani a fiúról, de a fiú meg kereste, bocsánatot kért...stb. A lány azt mondta, gyűlöüli, látni se akarja többet... És mitőrtént? Na valyon mi...? két hét után vissza ment a lány és együtt voltak. Aztán kb fél év múlva megint lejátszódott eza szoti. de most kidobta a lány cuccait a házból mert hogy: "Ez az én házam!" Akkor elment a lány kb egy hónapig megint utálta a fiút, aztán megint bocsánatot kért, meg ajándékokat küldözgetett...stb. És most megint együtt vannak és a lány menyire szereti meg stb.

a nők szeretik az ilyen férfiakat? Akik mindig kidobják őket, és vissza hízelegnek? Vagy egyeseknek mi ebben a "jó" Hogy megaláztatják, aztán könyörögnek neki és vissza mennek...


2009. aug. 17. 16:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

teljesen stimmel az az állítás, ahol ösztönöknek tudta be az írója ezt a viselkedési formát... Ez az "állati én", mely ellen ez a moderndivatnak nevezett gyökérség sem tudott mit tenni...

Amúgy, ha eleged van ebből a fasziból, én agyonverhetem neked:)


Egy "izomagyú, macsós alfa-hím":)

2009. aug. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
21:02 - Te nem hagytad volna ott, nem csaltad volna meg azt a pasit, mert össze sem jöttél volna vele.
2009. aug. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
azért mert a jó fiúk unalmasak :)
2009. aug. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!