Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért vonzódnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért vonzódnak a "rosszfiúk" -hoz?

Figyelt kérdés

Egyik lány ismerősömet többször megcsalta a barátja, és mikor megtudta, balhét csinált, hogy mégis ezt hogy gondolta, ment a veszekedést, minden és a barátja azt mondta, hogy "Én megtehetem". Erre mérges lett, a barátnője és azt mondta, hogy jó, akkor én most megyek, és lefekszem egy másik fiúval. Erre mérges lett a barátja és azt mondta, Hogy: "Megne merd tenni!" És a lány mondta, hogy: "Na majd meglátod!" Erre a fiú mérges lett és megütötte. Utána a lány elment sirt, napokig nem akart hallani a fiúról, de a fiú meg kereste, bocsánatot kért...stb. A lány azt mondta, gyűlöüli, látni se akarja többet... És mitőrtént? Na valyon mi...? két hét után vissza ment a lány és együtt voltak. Aztán kb fél év múlva megint lejátszódott eza szoti. de most kidobta a lány cuccait a házból mert hogy: "Ez az én házam!" Akkor elment a lány kb egy hónapig megint utálta a fiút, aztán megint bocsánatot kért, meg ajándékokat küldözgetett...stb. És most megint együtt vannak és a lány menyire szereti meg stb.

a nők szeretik az ilyen férfiakat? Akik mindig kidobják őket, és vissza hízelegnek? Vagy egyeseknek mi ebben a "jó" Hogy megaláztatják, aztán könyörögnek neki és vissza mennek...


2009. aug. 17. 16:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

vannak mazochista nők....komolyan,ha vki velem ilyet tenne,az életben nem akarnám többé látni.

Valamiért ragaszkodik a fiúhoz. Lehet h nem volt a lánynak apja és azt a fajta ragaszkodást a fiún éli ki.Mert hiánya van. Valami ilyesmi lehet.Vagy nincs önbizalma és azt hiszi,őneki nem juthat jobb pasi úgysem.

2009. aug. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A rosszfiúkban én a védelmezőt látom,aki mellet semmitől sem kell félnem.Sajnos,nem sajnos ilyen emberek vesznek körül,őket vonzom valahogy. A barátom ilyen típus,mint a példasztorid főhőse,mégis az ilyen kell nekem.Igazából énsem tudom megmagyarázni,a párom se nem szép,nem is kedves másokkal,csak a pénzért él,viselkedni sem tud,mégis az az első gondolatom,ha baj van,csak őt,a páromat ne bántsa ssenki,még lelkileg se,és hogy féltem.Pedig az eszem tudja,nem az ilyen típussal kéne lennem.Találtam is időközben egy rosszfiús külsőbe bújt angyalt,és ilyen hülye nő vagyok...ő persze nem kellett,aki tökéletes volt,az ember buta,és visszamentem a régi rosszba.Nem egy hasonló ilyen nőt ismerek,mint én, beszéltünk erről sokat, nem tudjuk mi vonz minket bennük,és tényleg sajnáljuk,hogy a valódi jót nem tudjuk értékelni.
2009. aug. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Kétszer adatott meg nekem, hogy rosszfiú volt a párom sokáig... valahol legbelül tudtam, hogy ez nekem nem jó, de mégsem hittem el igazán. Az a rózsaszín köd mindig ott lebegett a szemem előtt. Bár megütni nem ütött meg egyik sem, de nem egyszer megcsalt, megalázott..engem ez sem érdekelt. Hál a jó istennek, az utóbbi elég "szépen elbánt" velem,a rosszfiú lelépett néhány cuccommal. Bár sokat vesztettem, de örömmel gondolok vissza arra a napra, mert elhagyott, és most egy jófiúval tervezem a házas életet. Szerencsére vannak akik ki tudnak lépni a rosszfiús kapcsolatokból, nekem szerencsém volt, hogy vége lett
2009. aug. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
vannak olyan emberek, akikkel gyermekkorukban nemigazán foglalkoztak a szüleik, nem kaptak szeretet. ha igen, akkor is csak szidalmat, esetleg verést kaptak. és ezért általában rosszalkodnak, hogy kapjanak egy kis "törődést", akár verés formájában is. ezt beazonosítják "szeretetnek", hisz lásd, foglalkozik velem, tehát szeret. és nem veszik észre, hogy ennek semmi köze nincs a szerethez.
2009. aug. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%

17:46 os nak üzenném. Nem a szeretethiány a helyzet itt. Hanem a rosszfiuba látnak valamit/valakit akit meg kell hódítani/nevelni és majd ők megoldják ezt. Valahol vonzza a nőket az érezelmi hullámok (nem minden nőt). Egyszer fent egyszer lent. A stabil érzelmi háttér, az hogy nem bántanak meg, nincs megaláztatás unalmas számukra. Jártam én is olyan nővel aki megunta hogy velem nincs vita, nem alázom meg és nincs miért igazán oksa rám mérgesnek lenni...


Ez van az élet ilyen..amúgy sztem azt kapják ezek a nők amit megérdemelnek. Tudniuk kellene hogy egy rosszfiunal a megcsalás és a 3-4 havi istenes pofon nem elkerülhető...

2009. aug. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Kihívás számunkra ez a dolog úgy gondolom. Jobbá tudjuk vajon tenni azt az embert aki a porba sújtott avval hogy megmutatjuk neki máshogyan is lehet élni
2009. aug. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2009. aug. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Természeti tulajdonság...a macsók,rosszfiúk dominánsabbak, erősebbek mint az átlag vagy gyengébb alkatú férfiak.Azért vonzódnak inkább hozzájuk a nők nagyrésze mert az ösztöneik erre "bíztatják", úgy érzik biztonságosabb mintha a gyengébb férfiakkal lennének valamint gyereknemzés szempontjából is előnyösebb.Lehet kicsit furának tűnik amit mondtam,de ez az igazság, minket is valamennyire az állati ösztönök irányítanak.
2009. aug. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám, hogy a példában említett eset az autoriter kötődés teljesen tipikus, papírforma szerinti esete. Ha jobban érdekel a kérdés, akkor olvasd el Erich Fromm: Menekülés a szabadság elől című könyvének ide vonatkozó fejezetét (nem emlékszem pontosan, de talán valami menekülés mechanizmusai, és azon belül autoriter kötödés című rész).
2009. aug. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen elmeháborodott jenge jellemű nők vannak manapság, de én utálom a domináns parasztokat!


Én 25 éves csinos csajszi vagyok és csakis a kedves, rendes pasikra bukok! Olyan pasikra, akik a hülye buta nőknek nem jó!

Így nem kaptam pofonokat, nem csalnak meg :-)))

Amúgy ez a csaj egy idióta elmebeteg, valami aberrált mazoista beütéssel!

Az ilyen faszit én az első megcsalás, v pofont után dobtam volna! Ja és jól megcsaltam volna:-)))

2009. aug. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!