Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akarja, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja, hogy egy pár legyünk?

Figyelt kérdés

Velem tölti minden idejét, látom rajta, hogy mennyire jól érzi magát velem, igazából minden téren teljesen összeillünk (ezt ő is így gondolja), a szexuális életünk is nagyon jó, rendszeresen vagyok együtt a családjával meg a baráti körével, előttük is úgy viselkedik velem teljesen, mintha együtt lennénk, de mégis ha kérdezi tőle valaki, hogy járunk-e, az a válasz, hogy nem. Miközben ott áll velem kézen fogva. Nem értem... De kezdem megalázónak érezni. Mi lehet ennek az oka? Nyilván nem az, hogy szégyell előttük, mert akkor nem hívna mindig vagy legalábbis semlegesen viselkedne velem mások előtt. Azt se gondolnám, hogy csak szimplán nem vágyik kapcsolatra, hiszen mindenben olyan, mintha egy kapcsolat lenne. Az se lehet az ok, hogy másokkal is kavarni akar mellettem, ezt megbeszéltük, hogy egyikőnk se fog.

Csak egyszerűen nem kellek neki? De akkor meg miért van ez az egész?

Volt már valaki hasonló helyzetben? Kérlek, segítsetek!


2012. nov. 21. 07:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és imádnak az ismerősei, meg látom rajtuk, hogy mennyire irigylik ezt a srácot, hogy vele vagyok (meg ennek hangot is adnak). Szóval inkább büszkén kéne mondania, hogy igen, együtt vagyunk, nem?
2012. nov. 21. 07:51
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem fél az elköteleződéstől valami miatt. Tényleg mindenben olyan,mint 1 párkapcsolat,amit leírtál. Ne legyél mindig elérhető a számára.
2012. nov. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Máskor elözd meg. Te mondd, hogy dehogy vagytok együtt, csak jo ismerös. Nem jártok, csak barátkoztok, de annak is lassan vége lesz, mert neked kinéz egy komolyabb kapcsolat.(Na és figyeld a fejét ilyenkor!)
2012. nov. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy nem tetszik neki ez a megfogalmazás,hogy "járunk".Ülj le vele és ha olyan jól megvagytok,egyszerűen kérdezd meg tőle miért mondta azt,hogy nem jártok.Az én volt pasimmal is hasonló volt a szitu,csak ő neki meg a "szeretlek" szó nem jött a szájára.Én is leültem vele és megkérdeztem miért nem mondja soha,erre az volt a válasza,hogy ő nem szereti mondani ő inkább érezteti velem.Ez így is volt,éreztette velem.Ahogy rámnézett,ahogy simogatott,becézett stb.4évig tartott az a kapcsolat és szépen lassan kiszerettünk egymásból.Engem nagyon zavart,hogy sosem mondta ki,és ez miatt már én sem mondtam neki,mert úgy éreztem neki nincs szüksége erre,de viszont ez miatt a lelkemben egy idő után így elhalványúlt a szerelem.Szerintem igen is ki kell mondani amit érzünk,vagy amit nem érzünk.Szóval igen is tudd meg tőle,mi a szitu.
2012. nov. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!