Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem a barátomat, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a barátomat, nem akarja, hogy együtt legyünk? Mért ilyen?

Figyelt kérdés
A párommal már lassan 2 éve vagyunk együtt.A szerda délután és a péntek, szombati napokat együtt szoktuk tölteni.A párom elakar menni dolgozni, mert szeretne egy autót és én szeretnék vele menni dolgozni, hogy ha egy kicsivel is, de többet lehessünk együtt.(Az anyukája nem engedi, hogy sűrűbben együtt legyünk.)Az én anyukám meg csak hétvégén engedte meg, hogy dolgozzak.Arra gondoltam, hogy szombaton dolgozhatnánk és vasárnap.Viszont ma szóba jött, hogy akkor pénteken és szombaton megyünk dolgozni.Kicsitt meglepett, mert nem ezt beszéltük meg, és ő állítja, h de én ezt mondtam...De ez teljesen logikátlan lenne, mert így inkább kevesebbet lennénk együtt, mint sem többet.Ez olyan nekem, mintha őt nem is érdekelni, hogy együtt vagyunk e vagy sem..De közben aranyos és olyan mintha szeretne.Ő nem szeretne annyit velem lenni?De akkor mért én kellek neki?
2009. márc. 1. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
egyszerűen csak rossz a memóriája. De sok ilyennel találkoztam már, Atyavilág, Dunát lehetne velük rekeszteni. Ettől még szerethet téged, nem arról van szó, hogy nem érdekli. Csak rosszul emlékezett rá.
2009. márc. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megfojtod a szerelemmel.

Pedig a heti 3 nap nem sok, és én kifejezetten egy klasszikus pasi vagyok, szeretek a nőmmel lenni.

2009. márc. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne komplikálj annyit, Szeret Téged ;)
2009. márc. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne skerázz.. És ne menj dolgozni, mert még eleget dolgozhatsz az elkövetkezendő 40 évben.


A srác meg annyit van veled, amennyit ő szeretne nem annyit mint te. Sajnos ez ilyen.

Sok sikert.


25/f

2009. márc. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!