Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarja hogy együtt legyünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarja hogy együtt legyünk?

Figyelt kérdés
Én és a barátom most voltunk 4 hónaposak, péntek, szombat is együtt voltunk, de egy héten csak kétszer találkozunk mert mindketten másik városba vagyunk kolisok és csak hétvégete vagyunk itthon.Holnap neki nem lesz suli,viszont én nem megyek be, kérdezte még szombat h akkor náluk maradok e és együtt megyünk e vissza ugyh felszállok a vonatra és majd értem jön ahol ő lakik, de persze a szüleimnek nem kell ezt tudni, azért is igy akartuk. Ma viszont nem kérdezte meg, én kérdeztem meg h akarja e így vagy most milegyen emrt mondtam lehet visszamegyek csak nemmegyek be suliba.Nem mondta h maradjak,aztmondta döntsem el én mit akarok. De nem az én házam, nem én döntök ha akrja h maradjak maradok de ugyh nem akarja ugy nem. Nem tudom most mit akar.Mert mikor ma elköszöntünk sem volt róla szó. Szerintetek nem akar velem lenni? Kérdezzek rá hogy mit akar vagy milegyen? Mert ha énse őse suli akkor szetem igazán leheténk együtt..
2010. nov. 7. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Megunhatott.
2010. nov. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sok volt neki ez a 2 nap?

Mert pénteken este jött,itt aludt délelőtt ment el de este felé már jött értem, most is azért gondoltam h hamarabb jövök végülis délután fele hozott el tőlük hogy akkor mi lesz mert bepakolászok és ülök a vonatra h mek vissza közbe náluk leszállok.. de most nem értem mit csin.. telója lemerült még nem tölötte fel próbáltam hívni msnen meg egész hétevégén nem láttam meg most sincs,azt mondta majd itt beszélünk mert levan merülva de sehol sincs.. és már 2 órája hozott haza, ez eggyértelmű válasz a kérdésemre hogy nem akarja hogy együtt legyünk am is? Szerintetek mit csin? rámenős lennék ha megkérdezném ezzel kapcs h most milegyen?

2010. nov. 7. 15:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne menjél át holnap várd meg amíg ő keres.Ha megkérdezi mért nem mentél mond azt,hogy úgy vetted észre nem nagyon kiváncsi rád...
2010. nov. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!