Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolatokban tartott szünetek minden esetben szakítással végződnek? (lent) 17/L

Figyelt kérdés

A barátom(19) ma bejelentette, hogy szünetet kér (neten keresztül történt). Írta, hogy mennyire szeret és ezt érzem is, de úgy gondolja, hogy szüksége van szünetre. Megkért, hogy ne keressem. Nem tudom, hogy mi az oka, hisz előtte 2 órával még semmi gond nem volt. Nem tudom hová tenni ezt a dolgot. Órák óta ülök és bőgök, közben pedig hezitálok, hogy felhívjam-e vagy írjak-e neki. Percenként bepötyögöm a számát a telefonba vagy épp üzenetet gépelek. Én ezt nem bírom lelkileg és idegileg. Alapvetően nagyon jó a kapcsolatunk, néha persze vannak kisebb viták. Fél éve vagyunk(?) együtt.

Őszintén? Várom a csodát...

Mit tehetnék?


2012. nov. 19. 17:40
1 2
 11/14 anonim válasza:
5 év után szüneteltettünk 1 hónap után összejöttünk két gyerek van és lassan 5 éves házasság. Lehet folytatni ez után is :)
2012. nov. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Lifeishard ***** válasza:
Nem minden esetben. Fontos, hogy miért van szünet, és mi történik közben... A Te eseted nagyon fura. Úgy vélem, írj neki, de csak annyit, hogy tiszteletben tartod a döntését, de tudni szeretnéd, miért döntött így. Ne "vallasd" és ne könyörögj, egyszer írd le és egyszerűen. Szerintem ugyanis jogod van ahhoz, hogy megtudd az okot.
2012. nov. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

hát én három lehetőségen gondolkodnék:

- írok neki, hogy az én érzéseimmel ne szórakozzon, mondja meg kerek-perec, hogy mi a probléma, ugyanis ilyen nagy döntések nem pik-pak szoktak kipattann az agyunkból. ha nem képes magyarázatot adni, szakítanék, engem ne nézzen madárnak, ne várakoztasson meg, az érzéseket nem lehet lefagyasztani

- írok neki, megértő vagyok, lehet szimplán egy kis időre van szüksége, nélküled, túl sok időt töltötök együtt stb. a fiúknak vannak ilyen heppjei. hagyni kell, elmúlik, majd visszakattan

- nem keresném fel soha az életbe, még ha ő keresne engem sem. vagy ha keres szimplán megírnám neki, hogy én a szünetet szakításként fogtam fel, vége van


állj a sarkadra :)

2012. nov. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Megkértem, hogy ma találkozzunk. Remélem fogok kapni valami értelmes magyarázatot.
2012. nov. 20. 10:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!