Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolatokban tartott szünetek minden esetben szakítással végződnek? (lent) 17/L

Figyelt kérdés

A barátom(19) ma bejelentette, hogy szünetet kér (neten keresztül történt). Írta, hogy mennyire szeret és ezt érzem is, de úgy gondolja, hogy szüksége van szünetre. Megkért, hogy ne keressem. Nem tudom, hogy mi az oka, hisz előtte 2 órával még semmi gond nem volt. Nem tudom hová tenni ezt a dolgot. Órák óta ülök és bőgök, közben pedig hezitálok, hogy felhívjam-e vagy írjak-e neki. Percenként bepötyögöm a számát a telefonba vagy épp üzenetet gépelek. Én ezt nem bírom lelkileg és idegileg. Alapvetően nagyon jó a kapcsolatunk, néha persze vannak kisebb viták. Fél éve vagyunk(?) együtt.

Őszintén? Várom a csodát...

Mit tehetnék?


2012. nov. 19. 17:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Eddigi tapasztalataim szerint igen. De majd mindjárt megcáfol valaki.
2012. nov. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát az esetek 99%-ában azért van a szünet kérés mert van egy harmadik fél és ha az mégsem ugy alakul akkor könnyű vissza csinálni. Ennek tuti van valami oka igy hogy ennyire hirtelen jött. Nem is mondott semmi okot? Ez még furább. Aki szeret valakit az nem kér szünetet.
2012. nov. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek az ilyen "szüneteltessük" a kapcsolatot dologban.Ha egyszer valaki azt mondja vége,akkor legyen örökre vége.Ha nem illünk össze minek erőltessük?!
2012. nov. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hát én mindenképp megkérdezném, hogy miért szeretne "szünetet". Ennyi magyarázattal tartozik, akkor is, ha azt kérte, ne keresd.

Sajnos az a gyanúm, hogy egy másik lány van a dologban, aki tetszik neki, össze akar vele jönni. Ha a szünet ideje alatt ez sikerül, akkor szakítani fog veled, ha pedig nem jön össze a másik csajjal, akkor visszamegy hozzád...


Remélem nem lesz igazam, de szerintem ilyesmi lehet a dologban.

2012. nov. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Most, rövidtávon igen, 100%-ban vége.


Viszont többször is előfordult velem, hogy 2-5 év távlatából újra összejöttünk. Mert a szakítás azért kellett, hogy kiéljem magam. Kiéltem, most már mehet a papás mamás, tudok hűséges maradni :)

2012. nov. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az a durva, hogy nagyon is összeillünk, egy hullámhosszon vagyunk. Harmadik fél nincs, ha lenne kerek perec megmondaná. Tőle őszintébb embert nem ismerek. Ez nem csak megjátszás vagy rózsaszín köd. 15 éve ismerem minden titkával együtt. Mindent tudok róla. Talán többet, mint magamról...
2012. nov. 19. 17:49
 7/14 anonim ***** válasza:
de mért kell a szünet? annak tuti van oka, és hidd el a legtöbb ember nem vallja be a 3. felet, föleg amig nem biztos a dolog...
2012. nov. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Semmi értelme szünetet tartani. A kapcsolat is olyan, mint a házasság, hogy jóban-rosszban. Ez nem úgy megy, hogy nem működik valami és akkor szünetet kérek, hogy másokkal dughassak, de talán majd visszajövök hozzád.

Vagy tessék megoldani a problémát, vagy szakítani.

2012. nov. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen jogod van tudni,h miért kért szünetet. Ez a minimum,h nem tartom teljes bizonytalanságban a másikat. Szerintem nyugodtan irj neki,h elfogadod a döntését, csak tisztán szeretnél látni...
2012. nov. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha olyan őszinte lenne, mint mondod, akkor elmondta volna, hogy miért kér szünetet. Hazug módon elhallgatta.

Ritka szép példány a takonynak a párod. Nem mondja el, hogy miért kér szünetet és ezt is neten keresztül teszi. Legalább hívott volna fel...

2012. nov. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!