Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Nektek milyen egy vonzo eletstilus?

Figyelt kérdés
Masok elmondasa szerint jo nezek ki, jol oltozkodok... Minden rendben van velem. Az eletstilusom jelenleg nagyon monoton. Minden het minden napja szinte ugyan olyan, ugyan azt csinalom. Felevkor viszont sulit valtok. Szeretnek addig kialakitani egy vonzo, valtozatos eletstilust. Olyat ami a csajoknak tetszik...

2012. nov. 19. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Járjál 8-as BMW-vel és hétvégenként Miami tengerpartján verjed a f@szod egy iPad4-el a másik kezedben.
2012. nov. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Járj el sportolni, keress valami hobbit. Érdeklődj a külvilág iránt, lehessen veled kulturális programokra (koncert, kiállítás, színház) menni. Olvass sokat, ne csak iskolai tananyagot. Legyenek barátaid, de ne csak abból álljon a szórakozásotok, hogy buliztok és berúgtok minden héten. Ne cigizz, alkoholt csak mértékkel fogyassz.


Persze nem kell minden pontot így betartani, de nagyvonalakban én ilyennek képzelek egy vonzó "életstílusú" srácot. :)


18/L

2012. nov. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A sportoláson kívül leírtál XD
2012. nov. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Engem meg az olvasáson kívûl :)
2012. nov. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor ti pl. jók is lennétek nekem. :D Mint mondtam, nem kell minden pontban megfelelni nekem, csak hogy hasonló legyen a srác.
2012. nov. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Legyél egy kib@szott rocker és gyúrjál!!!!!
2012. nov. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hm már 2 ember leírása is egyezik :) Rockot hallgatok(bár nem keményrockot) és "gyúrok" de inkább úgy mondanám edzek :D
2012. nov. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

MOST FIU VAGY?

Ha igen a legfontosabb h ne gyurj... ne jarj konditerembe, hisz MINDEN pasi ezt csinalja es ez mar nagyon uncsi....es pl szamomra sem vonzo.

Amiket a 18 eves lanytarsam leirt az is uncsi.. a pasik 50%-a olyan szoval semmi kirivo nem lenne benne mint a tobbi ilyen pasiban.


Csinalj vmi kulonlegeset! Vívj, ússz, bokszolj, tanulj harcmuveszetet vagy akarmi! Hagyjatok mar a konditermet konyorgom!

Az a vonzo ha mas vagy mint a tobbi es nem ugyanolyan!!

(ergo pasik ne menjetek egymas utan)

2012. nov. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó: Én is járok gyúrni de nehogy már egy lány megmondja nekem mit csináljak. Ja és: LÁNYOK MI NEM MIATTATOK EDZÜNK HANEM MAGUNK MIATT! Ti se csak a fiúk miatt akarsz formás feneket, szép ápolt arcot stb...
2012. nov. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1. Nem jár minden srác konditerembe, egy 30 fős fiú osztályból általában max 4.

2. A konditeremben az ép emberek edzenek, és nem gyúrnak.

2013. júl. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!