Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 év körüli lányok, találkozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év körüli lányok, találkoznátok egy férfival, akivel megismerkedtetek egy buliban, és szimpatikus volt számotokra, ha kiderülne róla, hogy 35 éves?

Figyelt kérdés
Általában úgy 7-8 évvel fiatalabbnak néznek, tehát valószínűleg a lány is így volt vele. Nem kérdezte a koromat? Szóval ti mit tennétek hasonló helyzetben?

2012. nov. 18. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
őő hát ha mondjuk olyan lennél, hogy a viselkedésed, életviteled egy 25 évesnél oké, de egy 35 évesnél nem tetszene, akkor nem olyan nyerő. de amúgy nem korfüggő.
2012. nov. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én simán. nem korfüggő szerintem sem. persze a találkozások során kiderülne mennyire passzolunk, ki mit akar, hogy látja a dolgokat. de ha minden jól menne akkor simán össze is jönnék vele. 23/L
2012. nov. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az nem érdekes. felőlem lehet 45 éves, csak "függelékek" nélkül.

értem ezen az aggresszív, féltékeny exnejt, aki támadásba lendül ha új nő van a láthatáron, a gyerekeket akik elszedik a fél fizetést és a fél szabadidejét a pasinak

ha független, nem számít a kor, másképp nem megyek bele semmibe.

22/L

2012. nov. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mit akar egy felnőtt férfi aki 35 éves egy 20 körüli lánytól?
2018. júl. 21. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!