Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A zsidó nők között vannak szépek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyfiú12 kérdése:

A zsidó nők között vannak szépek?

Figyelt kérdés
2012. nov. 18. 20:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
92%

Az izraeli lanyok atlag 10 evenkent nyernek vilag-szepseg versenyeket, Miss World vagy Miss Univers.


Mulatsagos, de az ujsagirok altal legszebbnek valasztott parlamenti kepviselono is izraeli.

2012. nov. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

11 te nagyon naív :))

Ezek kb annyira objektívak mintha a Náci kongresszuson kérdeznéd meg ki az árja faj.

Hamár parlament, szerintem a jobbikos Dóra eléggé szemre való.

De nektek a Botox Ildikó való ! :D

Nem akarok senkit se megbántani de mint a férfiak mint a nők csúnyák, tipikusak, láttam egy párt a hivatalban sorban állni szinte alig lehetett megkülönböztetni a nőt a férfitől.

Family guyban Mort a zsidó karakter és felesége is nem véletlenül majdnem tök egyformák, igaz nem a tipikus zsidók de ott van South Parkból Kyle anyja meg apja.

De aki nem hisz nekem az menjen el a Dohány utcába terepszemlére és megérti miről beszéltem.

2013. jan. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Elozonek:

Izlesek es pofonok...

De ha mar engem nevezel naivnak, akkor itt van a vilag politikai ujsagiroi altal legszebbnek valasztott parlamenti kepviselono, Orli Levi-Abukszisz par fenykepe:

[link]

[link]

[link]

2013. jan. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Azért mondalak naívnak mert tudhatnád hogy ugyanazok állnak az újságok mögött mint akik a politikusok mögött, és kéz kezet simogat...

Pl. ha Afrodité beállna a jobbikhoz, nyilván még jelölést sem kaphatna...

De ha helyesen értelmezem a kérdést, akkor az sejpít ki belőle a feltevő véleménye szerint hogy nagyon kevesen, vagy egyáltalán nincsenek szépek közöttük.

2013. jan. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Ők már nem "vegytiszta" zsidók. Keveredtek már azok mindenkivel és így vannak köztük szépek is.
2013. aug. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"Ők már nem "vegytiszta" zsidók. Keveredtek már azok mindenkivel és így vannak köztük szépek is."


Liz Taylor (allitolag minden idok legszebb asszonya) pld tenyleg "keverek", csak az apja zsido, es mikor TENYLEG zsido akart lenni, akkor be kellett ternie, ezert fel sem hoztam.

De a fent emlegetett Orli speciel kohanita. (Ha ilyen jartas vagy a zsido dolgokban, akkor nyilvan tudod, hogy kohanitak 3500 eve csak kohanitakkal hazasohatnak, kulonben elvesztik azt.)

2013. aug. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 b_smart válasza:

Ugye vicceltek:


Scarlett Johansson

Natalie Portman - ő Izraelben született

Mila Kunis

Jennifer Connelly

Gina Gershon

2018. szept. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ezek ugyan nem csak nok, viszont valamennyi zsido:

https://www.youtube.com/watch?v=GOJZ5TIlc3M

2018. szept. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Megjegyzem Marlyn Monroe is zsido volt szuletesekor (mind apai, mind anyai agon), csak attert kereszteny hitre.
2018. szept. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!