Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyámnak, hogy mondjam el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyámnak, hogy mondjam el a másságom? Nem képes elfogadni.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mezőgazdasággal foglalkozunk, apa , anya és én.

Egyedüli gyerek vagyok testvérem nincs de még unokatestvérem sincs.

Eddig mindegyik párom tanyáról származott.

De tényleg nagyon szép és dolgos lányok laknak arra , én is arra szoktam járni traktorral,barátnőzni, barátkozni. Na a lényeg anyám azt hiszi ,hogy csak a pénzem miatt vannak velem, meg ,hogy felszántok nekik, ezek a lányok tényleg tudnak dolgozni, meg minden ,de anyám azt mondta ,hogy ha az egyiket elveszem , akkor ott fog hagyni. Meg anyám másik baja ,hogy ezek a lányok szegények, de uram bocsánat, de én nem pénzért házasodok, hanem azért mert a másikat szeretem, és dolgozik nekem. Na itt a fontos, hogy dolgozik és nem lumpol. Főleg úgy mondja anyám mintha milliárdosok lennénk ,de ne mi se vagyunk gazdagok, sőt szegények vagyunk. Erre anyám rávágja ,hogy lehet ,hogy dolgozik a nagy istállónkban ,de majd nem fog.

Ezért apám tudja ezt és elfogadja, toleráns ő. De anyám nem hisz a toleranciában,hanem nagyon szigorú.

Attól ,hogy valaki más el kellene fogadni.


Attól ,hogy valaki más attól miért kell egyből elítélni?


2012. nov. 18. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Magas ívben tojd le mit gondol az anyád!Nehogy már ő döntse el ki lehet a szerelmed
2012. nov. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?

Az anyukád foglalkozzon csak az ő dolgával, majd te el tudod dönteni, kit szeretsz és kivel akarsz lenni.

Ha barátnőd van, nem kell feltétlen másnap feleségül venned egyébként sem.

2012. nov. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz anyád véleményével. Megszünt már az a világ, hogy föld a földdel házasodjon..

Éld a saját életedet, ő is járja a sajátját.

Szegények a lányok? Na és? Minek a kincs, ha boldogság meg nincs ?

2012. nov. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Carlsokolbász ***** válasza:
Ne foglalkozz más véleményével! A diliház, meg az AIDS várva vár!!!
2012. nov. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4. kár hogy nem olvastad el amit írt a kérdező, ugyanis teljesen másról van szó.


kérdező, sztem se foglalkozz azzal, mint mondanak a szüleid. egyébként hány éves vagy?

2012. dec. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mutass be egy plázapi@csát mint barátnőt, hidd el utána hajlani fog a dolgos de nem túl gazdag lányok felé...
2012. dec. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Édesanyádnak legközelebb elég lesz annyit mondani, hogy:

"Anyám, ne maga magából induljon ki, ha valakiről valamit feltételez!" (érteni fogja...)

2012. dec. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon leordítottam, előbb szépen próbáltam ,de hiába, erre rávágja ,hogy az ő kenyerét eszem. Nem a másét.
2012. dec. 11. 17:59
 9/10 anonim ***** válasza:
"Szia, anya. Játszunk olyat, hogy feláll, akinek nem homi a gyereke." Anyád feláll. "Ööö... azért én nem sietném el annyira a helyedben."
2012. dec. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Félreérted, a lányok homok talajról származnak, de szépek, dolgosak,szorgalmasak, és megcsinálnak mindenféle munkát,és nagyon szívósak

Mi kel még egy férfinak? én is nem válogatok, hiába van földünk több mint 100 hektár dolgozok rajta egész nyáron. Én is ilyen vagyok, szívós, szorgalmas minden munkát megcsinálok, Fát vágok nekik, csinálom nekik a kertet, barkácsolok de nem vagyok szép belátom, de ezek a lányok így is elfogadnak, mert látják bennem a jót nem úgy mint egyesek akik csak a szépséget nézik.

2012. dec. 11. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!