Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért dadogot a férfi amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért dadogot a férfi amikor beszéltem vele?

Figyelt kérdés
nem tinédszer már! 41 éves

2012. nov. 16. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:

a, alapból is dadog szegény feje

b, izgulós típus, új emberekkel való találkozás ilyesmit hoz elő belőle

c, tetszel neki ettől lett ideges. attól még hogy nem tinédzser,lehet ideges egy csinos nő társaságában.

2012. nov. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem csak tinédzserek dadoghatnak.
2012. nov. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A dadogósok elvileg betegek,van aki álandóan,van aki stresz helyzetekben csinálja.Nekem is volt egy csajom,vagyis hát alkalmi,aki ha felizgult,akkor csinálta ezt.Én nem szeretem,engem zavar...
2012. nov. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Stressz nagyon sok embernel kivaltja a dadogast. Stressz alatt a magasabb szivveres, vernyomas, izgalom mindenfelet ertek.

Lehet gyerekkoraban dadogott (sok gyerek dadog), kinötte de 1-1 szituacio elöhozza.

2012. nov. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!