Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak a 30-as korosztűlyú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a 30-as korosztűlyú férfiakhoz vonzodok igazán?

Figyelt kérdés

a korosztályomban lévő fiúkkal nem bírok kapcsolatot elkébzelni,de egy idősebb férfival annál inkább


19éves vagyok



2012. nov. 15. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
mert apakomplexusod van. Tudatalatti gond ami azt jelenti, hogy a gyermekorod nem volt felhötlen köszönhető a férfi felmenőd hiányos tulajdonságainak.
2012. nov. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tobb lehetseges opcio van:

1) Szereted a penzes, jo egzisztenciaval rendelkezo pasasokat.

2) Erettebbnek hiszed magad a kornyezetednel, pedig semmivel sem vagy kulonbb.

3) Apakomplexusod van.

4) Tenyleg erettebb a gondolkodasod es az erettebb ferfiak hoznak lazba, akik altalaban komolyabbak.


A gyakorlati tapasztaltok azt mutatjak, hogy az 1), 2), 3) opciok fordulnak leggyakrabban elo. Ha te a maradek 1-10%ba tartozol ami a 4)es csoport akkor minden elismeresem, de mi erre nem tudunk valaszolni, mert nem ismerunk teged. Ezt neked kell eldonteni.

2012. nov. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én is pontosan ugyan ilyen vagyok. még soha nem volt velem egykorú párom. én ezt nem hívnám apakomplexusnak, csak azért tetszenek és érteted meg velük jobban magad, mert érettebb vagy a korodnál. 18/L
2012. nov. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom de inkább nekem hagyd a 30 felettieket. Mondjuk a 34-44-eket. xd
2012. nov. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól hogy 30 férfiak jönnek be neked szerintem nincs apakopmlekszusod! Én ismerek egy lányt és neki is ez idősebb pasik jönnek be ! Ő neki már volt kapcsolat velegykorúakkal is, de neki azok a srácok túl gyerekesek voltak .
2012. nov. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik barátnőm 36 és ő pl. a 70-80 évesekhez vonzódik. Volt már férjnél is 10 évet egyx ilyen időssel.
2012. nov. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
- esetleg a 60 még belefér neki.
2012. nov. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi a problémád a korosztályod fiúival?
2012. nov. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Thom12 ***** válasza:

Sziasztok.

Szivesen beszélgetnék, ismerkednék !

Én 34 éves, magányos, romantikus vagyok.

Ha gondolod írj... :)

Puszi, Tomi

2012. nov. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!