Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért piszkál, csipked időnkén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért piszkál, csipked időnként? Tetszhetek neki?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, idősebb nálam 15 évvel, és ha olyanja van, akkor szórakozik velem, hogy csipkedi a karom, derekam, meg mosolyog rám, direkt azért, hogy én is mosolyogjak rá, meg szokott becézgetni, és van, hogy hosszan egymás szemébe nézünk, de végül elfordulok, nem tudom állni a tekintetét neki, meg nem akarom, hogy ez feltűnjön a kollégáknak.


Viszont van olyan is, hogy napokig, vagy hetekig rám sem hederít, csak köszönünk, és dolgozunk.

Aztán amikor rájön ez a dolog, akkor pár hétig megint ilyen, mint fentebb írtam.


1,5 éve dolgozunk együtt, helyes férfi, nem mondom, hogy nem, tetszik is, de annyira mégsem, hogy odalennék érte.

Már a kezdettől fogva ilyen velem, ezekben a váltakozó periódusokban. Ő nős férfi, nekem élettársam van, és ezzel mindketten tisztában vagyunk, tudjuk egymásról.

Szerintetek tetszhetek neki?

25/N



2012. nov. 15. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak unatkozik.
2012. nov. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szinte tuti, hogy tetszel neki!

Mi másért játszana veled, alapból a férfiak nem játékosak a lányokkal :)


Én is szerelmes vagyok a főnököm titkárnőjébe, de rossz parti vagyok, mivel melós vagyok :)

2012. nov. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
biztosan tetszel neki. meg mostanában a negyvenes férfiak meg is kergülnek és egy fiatalabb nő kell nekik. és gondolom, hogy a felesége nem egyidős veled.
2012. nov. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!