Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki az előző kapcsolatában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki az előző kapcsolatában nagyzol és időnként hazdott meg csalt, az a következő kapcsolatában is ugyanezt fogja csinálni?

Figyelt kérdés

Vagy megváltozhat ez?

Összefüggésben van ez a másikkal? Annak hazdutam, ennek nem fogok?

És változhat valaki 40 évesen?

Aki önző és lusta ennyi idősen az is marad? Nem a munkában értem hanem a mindennapokban? Ha nem segít semmiben akkor ez így marad?

Az elején igyekszik de aztán leesik az álarc nem?


2012. szept. 24. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyetlen ember sem változik meg ennyire, főleg ne 40 évesen.

Aki önző és lusta az világ életében az is marad.

2012. szept. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Minden emberre kihat a kapcsolata.

Én anno azért szakítottam,mert olyan emberré váltam a párom mellett, hogy magamra sem ismertem.

Szóval egyáltalán nem biztos, hogy ilyen lesz.


Ha az emberi kapcsolataidban önző, (amivel amúgy sok probléma szerintem nincs), és lusta, tehát igénytelen, akkor az viszont nem változik,mert ezek a párkapcsolattól független tulajdonságok.

2012. szept. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, alaptermészetünk nem változik..40 évesen főleg nem.

aki ennyi idősen lusta, önző, az is marad.

Ne kergess hiú ábrándokat....

Ha előző kapcsolatában is ilyen volt, miért változna meg?

Nem fog....

2012. szept. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Aki hazudik, az azért hazudik, mert meg van rá az oka.

Nem fog változni a másikkal sem. Mi emberek viszont változhatunk, mindegy hány évesek vagyunk, mert sok minden közrejátszik.

2012. szept. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!