Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől mennek tönkre a párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől mennek tönkre a párkapcsolatok? (bőv. Lent! )

Figyelt kérdés

Azokra a párkapcsolatokra gondolok, amelyek 4-5-6 év után mennek tönkre és annyi idő eltelte után szakítanak egymással az emberek. Annyi idő alatt beleszerettek egymásba. Addig jó volt... De hirtelen mitől lesz minden rossz, és miért kell külön válni az utaknak?

(nekem még nem volt ilyen hosszú távú kapcsolatom)

18/L


2012. nov. 12. 23:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
és szeretnél komoly kapcswolatot vagy csak szorakozni szeretnél??
2012. nov. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől lehet. Sokszor ráunnak egymásra, a szeretet megszokássá változik, ami valamelyik félnek nem tetszik, sok an mennek szét félrelépések miatt, esetleg lehidegülnek egymástól és így tovább, nem könnyű egy kapcsolatot több évig esetleg évtizedekig megtartani, de semmi sem lehetetlen.
2012. nov. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Persze, hogy szeretnék. Úgy gondolom most értem el arra a szintre, hogy akár komoly kapcsolatot is el tudnék képzelni valakivel.
2012. nov. 12. 23:52
 4/14 anonim ***** válasza:
elhidegülnek*
2012. nov. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
a nő elkölti a faszi pénzét, majd otthagyja
2012. nov. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen hosszú kapcsolatom de,rá kellett jönnöm h átvertek a végefele és nem müködhetett volna tovább..

azota komoly kapcsolatot keresek de most jobban körbenézek...minden jött ment nem felel meg csak úgy...

23/F

2012. nov. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Fülünyúl ***** válasza:
100%
#2: amiket leírtál már csak okozatok, végeredmények. Az ok mindig az, hogy a két fél elkényelmesedik, és nem invesztál többé energiát a kapcsolatba. Persze a másiktól várná, hogy ezt tegye. Aztán ilyenkor kacsintgat mindegyik fél kifelé, mert bizonyára akad olyan "külsős" aki elkezd energiát fektetni úgymond a dologba, azaz úgy nyit az illető felé mint ahogy anno ők tették a kapcsolatuk elején. Igazából sok ember itt elb*ssza az egészet, mert azért akivel az ember kibír több évet, az nem olyan rossz, lehet együtt élni vele. Csak a "kikacsintgatós" energiákat a kapcsolatra és egymásra kellene fordítani és nem lenne semmi gond. De ehelyett sokan félremennek, fellángolásoknak engedelmeskedve szakítanak. Aztán az esetek úgy 99%-ban ez a fellángolós kapcsolat egy hónapon belül véget ér mert elmúlik a fellángolás vagy kiderül hogy a másikkal képtelen együtt élni, és két szék közül a pad alá esnek. Ekkor sokan rájönnek, hogy mégis jobb volt az ex, csak már nincs pofájuk visszamenni, meg a történtek után nem is biztos hogy az ex visszafogadná, vagy a bizalom a régi lenne.
2012. nov. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem több oka is lehet. Főképp az, hogy az emberek folyamatosan változnak, és ha nem ugyanabba az irányba, akkor eltávolodnak egymástól. Egyébként ha belegondolunk (sokszor leginkább utólag látjuk), legtöbbször már az elején is voltak gondok, csak nem veszik észre, vagy nem akarják észrevenni. És az egyik előttem szóló jól írja, erre sokszor rátesz egy lapáttal az is, hogy a felek elkényelmesednek, vagy megunják a másikat.
2012. nov. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem kockázatot kell tudni vállalnia a félremenő félnek, mert dupla vagy semmi. Sokan merészek. Sokan nyernek is belőle ,ha félremennek, rengeteg ember van aki már a sokadik házasságát éli, és állati boldog, boldogabb mint valaha.

A párja az embernek olyan mint egy vadiúj cipő. Egy idő után az is megszokottá, kihasználttá válik, elslamposodik, meg közben felfedez az ember újabbakat, amik még dizáynosabbak, még szebbek, és aztán emez már teljesen elértéktelenedik, rájössz időközben, hogy nem is annyira meleg a lábadnak télen, rájössz,hogy nyáron rohad benne a lábad, de nem annak volt reklámozva. Az ember párja is ilyen, az elején elnyomnak magukból egy jóforma demo-t aztán az évek alatt meg belegyűlőlnek egymásba, ahogy kibuknak a hibák, az elvárási hiányosságok, és észreveszed,hogy nem azzal az emberrel éled az életedet, aki neked igazán kéne, és csak telnek el fiatal éveid múló napjai. Sokan pedig ezt megelégelik, és változtatnak ezen!

2012. nov. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem:

1. anyagiak

2. facebook

2012. nov. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!