Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jártatok már nálatok 1-2-3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok már nálatok 1-2-3 évvel fiatalabb fiúval? Cikinek éreztétek? Vagy csak esetleg azért tettétek mert gazdag?

Figyelt kérdés
NORMÁLIS VÁLASZOKAT KÖSZIII!!!!

2012. nov. 12. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:

a pénznek köze sem volt a dologhoz :D

volt már 4 évvel fiatalabb pasim,de ő idősebbnek nézett ki.abszolút nem éreztem cikinek.

2012. nov. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem 1-2-3 év nem gáz, főleg, ha mondjuk te nem 16, és ő nem 12 éves. Bár ritka, de fiatal pasiknak is lehet felnőtt gondolkodásuk. Amúgy meg ezt a pénz kérdést nem értem. Szerintem semmi köze nem szabad, hogy legyen a pénznek egy kezdő kapcsolathoz.
2012. nov. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mármint ha már együtt éltek, akkor más, mert ott közös lesz a kassza, de az ismerkedésnél ne a pénz domináljon. Előző voltam!
2012. nov. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha 14 vagy, akkor lehet cinkes. Ha 24 vagy, akkor semmi gáz nics benne.
2012. nov. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Figyelj, szerintem van olyan eset is.:) Ezért gondoltam hogy azt is hozzáteszem. Most lehet hogy rohadt csúnya, de viszont giga gazdag, a csaj pedig egy cicababa, akkor mi is lehet? Csak pénzről lehet szó. :))

Amúgy, köszi a választ!

2012. nov. 12. 13:32
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!
2012. nov. 12. 13:37
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Párom 3 évvel fiatalabb, és hát még annál is fiatalabbnak néz ki, tiszta kamasz-arca van:D

De nem érzem cikinek egyáltalán, nem érdekel mások véleménye. :) Én tudom, hogy mért pont Ő, és más abzolút nem érdekel:)

2012. nov. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én párom 2 évvel fiatalabb. Nem is ezen lepődnek meg, hanem hogy én 20 éves létemre 16-nak nézek ki (hétvégén még azt is mondták, hogy 14-nek...), őt pedig 20-nak is nézik. Sosem éreztem cikinek. Sőt, néha tök "menő" volt, hogy ő még csak 15 volt, mikor jött a szalagavatómra és nagyon büszkén állt mellettem, mint kísérő :)) Ő is élvezte, persze nem ezért vagyunk együtt. Semmilyen problémát nem okoz ez. Ja, és nem azért vagyunk egy pár, mert gazdag. Sőt... :)
2012. nov. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Vvivien20 válasza:
Soha nem az a fontos ki mennyi idős hanem mit éreztek amikor ketten vagytok! Huhu a pénz egy ideig boldogít de sem vénemberrel nem lennék pénzért sem pisissel.Nem a kor a lényeg hanem a felfogás hogy feltudod fogni egy kapcsolat lényegét
2012. nov. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!