Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/Nők! Volt hogy sorozato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Volt hogy sorozatosan otthagytak a pasik? Hogy éreztétek magatokat?

Figyelt kérdés

Az exeim mind elhagytak. Egyik a drogot választotta, a másik a karriert, a harmadik pedig inkább visszabújt anyuci szoknyája alá mert nem akart dolgozni,hogy legyen pénzünk az összeköltözésre.


Egy nagy rakás csődtömegnek érzem magam,mert mindig engem hagynak el.


Volt hogy sorba dobtak kiteket?


22/L


2012. nov. 4. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, de tudod választani is tudni kell.

Nem véletlen az, hogy csődtömegek mellett kötöttél ki.


Tudom ez most nem építi az önbizalmad. De barátnőm ugyanilyen volt mint te. Amíg meg nem tanult felnőni egy kapcsolathoz. Most már olyan pasi mellett él akinek ő a mindene.


23/L

2012. nov. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretetéhes vagy, vágysz egy kapcsolatra, szinte belekapaszkodsz. És ezt megérzik. Ne tedd! Lazábbnak kell lenni, ne akarj ennyire kapcsolatot, vedd félvállról, hidd el, akkor fog jönni. Tapasztalatból beszélek.
2012. nov. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell fejest ugrani egy kapcsolatba, ismerd meg, és amint kiderül, hogy alkalmatlan, menekülj! Nem kell kétségbeesni, sokan vannak így ezzel. :)
2012. nov. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ezek mind több éves kapcsolatok voltak,és a végén koppantam.


Aki drogozott az 3 évig amig velem volt nem csinálta, majd az egyik régi ismerőse felkereste és újra elkezdte.

2012. nov. 4. 11:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdésedre válaszolva még sose domtak, minden exemet én hagytam ott, jó okkal persze. Nem ismerlek úgyhogy nem tudom igazak-e a saját magadat érintő vádak. Lehet csak pont nem a megfelelő embereket választottad. Mindenesetre az önvád nem fog segíteni, talpra és éldd az életed még fiatal vagy annyi lehetőséged van...
2012. nov. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!