Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek, hogy a férjem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a férjem, sorozatosan ne hazudjon nekem?

Figyelt kérdés
2009. szept. 14. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Hagyd ott.
2009. szept. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne kérdezd.

De most komolyan milyen az a kapcsolat, ahol nincs bizalom? Annak mi értelme van? Én pakoltam volna már a "sorozatosan" elején

2009. szept. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ulj le vele, es figyelmeztesd, hogy ha tovabbra is hazudozik elhagyod...
2009. szept. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Azon kívül, hogy megbeszéled vele semmit. Van akinek a vérében van a hazudozás, könnyebb a lelkének, ha mellébeszél.

Próbálj meg leülni vele és elmondani neki tudod jól, hogy amit mondott az nem volt igaz. Kérdezz rá, hogy miért nem bízik meg benned annyira, hogy az igazat mondja. Túl nagy sikerre ne számíts. Az anyósom és a párom is nagy füllentő. Nem fognak megváltozni. (50 ill. 80 évesek) Már nem zavar, néha még jókat is tudok nevetni magamban. Persze eddig nálunk csak kis apróságoknál fordult elő, pl. hogy miért nem hozta el a postáról az ajánlott küldeményt.

2009. szept. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

45 éves férfitől kapod ezt a választ.

Alkoholfüggő voltam 7 évig, ezalatt egész családomnak, ismeretségi és baráti körömnek hazudoztam, állandó pénzzavarban voltam, gépeztem és egyebek.

Saját elhatározásomból elmentem elvonóra (három éve), helyreálltak a kapcsolataim, az értékrendem, az önbecsülésem.

Ha Nálatok nem ez a probléma, akkor tekintsd semmisnek a választ.

2009. szept. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Válj el.Aki hazudozik nem változik. Ilyen az apám is, Most 53 éves. És ez csak egyre rosszabb ahogy telik az idő.
2009. szept. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hagyd ott. Kutyából nem lesz szalonna.
2009. szept. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sem várhatsz tőle sokat. A hazudozásra való hajlam nem múlik el. Sőt, egyre inkább belebonyolódik.
2009. szept. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Kedves 15:17-es, ezt én is eljátszottam a férjemmel, most válunk. A figyelmeztetés nem számít semmit.

Sajnos, szerintem ebben az esetben csak a külön utat lehet választani, szerintem. Ha komolyan venne, nem hazudna, de úgy látszik nem vagy neki olyan fontos, hogy őszinte legyen. Velünk is így van/volt ez.

2009. szept. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!