Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, h a barátom foglalkozzon velem?

Figyelt kérdés

Csak hétvégén tudunk találkozni, de pl most is itt alszik mellettem, nem megyünk sehova, nem csinálunk semmit, max szexelünk egyet és ennyi...elég uncsi már így 3 év után


Mit tegyek h kicsit foglalkozzon velem? Ha felkeltem visszaalszik és ennyi


2012. nov. 10. 21:40
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

5-vagyok.Hát legalább a szex érdekli nálatok.Nálunk azt is nekem kell "kikönyörögni" kb 1-2 hetente van valami:-(

Pesze sz@r,ha úgy érzi az ember,hogy csak "arra kell",de még rosszabb amikor azt,hogy már "arra" sem.Pedig nekem lenne igényem heti több alkalomra.

2012. nov. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

jujj, akkor nálatok rosszabb a helyzet már

nem tudom mit tehetnénk a szakításon kívül..

2012. nov. 10. 23:04
 13/25 anonim ***** válasza:
Sajnos én sem...:-(Itt élem az életem kb a neten,nem azért mert nemtfüggő vagyok,hanem miatta...Mert mindig TV-zik vagy alszik...
2012. nov. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

8-as vagyok... Ugyanez. Itt élem az életem felét, vagy éppen chatelek, mert annyira vágyom némi figyelemre és egy jó beszélgetésre, hogy már erre fanyalodom, csak történjen valami. Sajnálom, hogy egyikünk sem tud erre jó megoldást :(

Ha ennyire rossz lenne már a párommal a helyzetünk, hogy már a szex sem, akkor talán előbb hagynám ott én őt, minthogy ő rakjon ki valami másik nőért, aki iránt majd elkezd érezni és feltámad a vágy. :(

2012. nov. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

hát akkor nincs mit tenni... :(

azért ha van vmi változás nálatok, írjatok :)


én most megyek és hazaküldöm a barátom, mert reggel korán kelek és fáradt vagyok :/ bár már 2x mondtam neki h menjen haza, de mintha nem is mondtam volna semmit sem

2012. nov. 10. 23:31
 16/25 anonim ***** válasza:

Hála az égnek, hogy nekem nem így kell élnem :D

Tegyél ellene. Dobd a srácot, alakítsd ki a saját életed, ahol nem egy másik ember lesz a középpontban, hanem te. Ahol magadért teszel dolgokat, és ő csak egy apró részlete az életednek. Mint egy barát, stb, csak szexeltek is. Sokkal minőségibb életet fogsz élni.

2012. nov. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
a beszélgetésből az lett h összevesztünk, nem szóltunk egymáshoz, elment haza és ennyi volt a hétvége...legközelebb csak péntek este találkozunk
2012. nov. 11. 21:30
 18/25 anonim ***** válasza:
azaz most?
2012. nov. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
ma újra hazajöttem, az elején azt hittem h más lesz, mert többet foglalkozott velem, de mire hazaértünk elmúlt és itthon bealudt :D reménytelen
2012. nov. 16. 22:24
 20/25 anonim ***** válasza:

de mit dolgozik? hány évesek vagytok?


én reggel 6tól este 6is dolgozom, de még most is tele vagyok energiával...

2012. nov. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!