Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, h a barátom foglalkozzon velem?

Figyelt kérdés

Csak hétvégén tudunk találkozni, de pl most is itt alszik mellettem, nem megyünk sehova, nem csinálunk semmit, max szexelünk egyet és ennyi...elég uncsi már így 3 év után


Mit tegyek h kicsit foglalkozzon velem? Ha felkeltem visszaalszik és ennyi


2012. nov. 10. 21:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Degáz.:'D Mondd meg neki h unalmas így az élet.:Sxd
2012. nov. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
hiába...erre az a válasz h miért nem csinálsz vmit, vagy h ébressz fel kedvesen...:/
2012. nov. 10. 21:45
 3/25 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm pont ezért szakított a barátjával. Ne akkor beszélgess vele erről, amikor alszik :) Ha holnap felkel, mondd meg neki, hogy ez így nem párkapcsolat. Van egy rakás ingyen program, ha a pénzre hivatkozik.
2012. nov. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

arra hivatkozik h én nem mondom neki h menjünk el vhova...de én h mondjam? ha elmegyünk vhova nem enged nekem semmit sem fizetni, szal nem mondhatom h vigyél el vhova...

nem hivatkozik a pénzre


én azt is megértem h hét közben elfárad a munkába...de egész végén ezt csinálja...én is elfáradok a tanulásba és pénteken a hazaútba, mégsem alszom el


én hülye mindig próbálkozok, felveszem azt a fehérneműmet, amit nagyon szeret, de mikor bealszik akk utána mindig van a veszekedés h miért nem teszek vmit h felkeljen, de engem meg annyira feldühít h alszik, h rohadtul nincs kedvem úgy felkelteni h elkezdem "ott" simogatni...stb

2012. nov. 10. 21:57
 5/25 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van,és már marhára unom.De a mi kapcsolatunkban már a szex se érdekli.

Evés-alvás-Tv kész.

Ha bármit javasolok,fáradt,nincs kedve,most nincs rá pénz,stb...Szóval mindenre van kifogás.

Ráadáslul mi együtt is élünk.Nem tudom mit csináljak még fiatalnak(28 vagyok) érzem magam ehez a nyugger tempóhoz

2012. nov. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
gondolhatod h én is így érzem...20 éves vagyok...se buli, se semmi, pedig egyetemista vagyok...és még itthon is csak unalom van
2012. nov. 10. 22:17
 7/25 anonim ***** válasza:

Én még most is megőrülök ettől,de amikor még 20 évesen egytemista voltam,hajaj.Hálistennek ex "menős" volt.

Szerintem "lapát" az ilyenek nem fognak megváltozni(max csak ideig-óráig,ha befenyíted,hogy otthagyod,de amint elül a vihar kezdődik minen előröl).

Én is gondolkodom rajta hogyan tovább...Nem így szeretném leélni az életem bármennyire is szeretem amúgy.

2012. nov. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Nálunk is kezd hasonló lenni a helyzet bár szerencsére nem ilyen durván. (ha szóba kerül a szex, kipattannak a szemei)

Ámde, nálunk mindig megy a keresztbe szervezés. Soha nem én vagyok az első, ha megbeszéljük, hogy együtt töltünk néhány napot, akkor mindig lecsal belőle valamennyit, most speciál az egész hétvégét, mert ő most inkább dolgozik, kell neki a pénz. Kihisztiztem, vagy is ráparancsoltam, hogy márpedig az éjszakát nálam tölti és tojok a hülye programjaira, jól megsértődött. Egyszerűen nem érti meg, hogy nekem több törődésre van szükségem és nem csak akkor vágyom simogatásra, amikor éppen szexelni akar. :(

El vagyok már teljesen keseredve, akárhogy tépem a számat, semmi nem használ.


Próbálj vele holnap ébredés után beszélni, hogy neked ennél többre van szükséged. Jobb ötletem már nekem sincs.

2012. nov. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

már próbáltam beszélni vele:

mondtam neki h nekem ez így nem jó, menjünk el vhova csak sétálni vagy közösségbe, akárhova, de nem, neki így jó

ha nekem pl megvan a havim, és nincs szex akkor meg ott a sértődés h ha ő tudna adna nekem, de én tudok, ugyh adjak...

oké h fontos a szex, de én mit kapok cserébe? semmit

neki kell h hetente többször legyen szex és min. 1x orál

én pl nem szeretem az orált, mert nekem az nem jó, neki persze én csinálom (mellesleg orgazmusom sem volt még soha vele) ezért érzem úgy nem követelhetne tőlem semmi ilyesmit, de mind1 is

csak idegesít h ennyire lesz@r engem pl most is

2012. nov. 10. 22:48
 10/25 A kérdező kommentje:
reggel már nem lesz itt, mindjárt keltem és küldöm haza, mert én hnap korán kelek, ő meg alhat, ameddig akar...viszont hnap nem lesz itthon senki sem, szal mennie kell
2012. nov. 10. 22:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!