Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalásnak számítana?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számítana? Légyszives normális válaszokat

Figyelt kérdés
Előre leszögezem,hogy nem arra vagyok kívántsi, hogy mekkora hülye vagyok, hogy ilyen kapcsolatba belementem. Szóval távkapcsolatban élek a barátommal (több mint 5000km), idáig még nem találkoztunk, csak nyáron fogunk (most van 10 hónapja h "együtt" vagyunk). A helyzet az, hogy nyáron találkoztam egy pasival, akivel lefeküdtem, de ezt elmondtam a barátomnak, és úgymond adott még 1 esélyt. A jövő héten újra találkozok ezzel a pasival, és tartok tőle, hogy nem tudok neki ellenállni, mivel nagyon kedves, helyes. Egyszerűen annyira szükségem van már arra, hogy valaki megcsókoljon, megöleljen stb... szerintetek mennyire számítana megcsalásnak? :S Én mondtam még a távkapcsolatunk elején, h legyünk nyitott kapcsolatban addig,amíg nem találkozunk, de a pasi ragaszkodott ahhoz, hogy ne nyílt legyen.. egyébként 18 vagyok
2012. nov. 10. 13:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
akkor ti csak baratok vagytok
2012. nov. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Már bocsi,de ez nem kapcsolat...még távkapcsolat sem.
2012. nov. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Meglett férfi létemre legszívesebben csak zokognék, hogy ilyen kérdést feltettél. Tényleg, hova fajul már ez a világ?
2012. nov. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ez nem távkapcsolat. Az még hagyján, hogy nem szexeltetek, de még csak nem is találkoztatok. Abba meg szinte biztos lehetsz, hogy 25 évesen ő is "csalt" már meg.

Keress egy olyan férfit, aki nem 5000 km-re van tőled.


Nem te voltál, aki pár hónapja kiírt egy kérdést, hogy kit válassz?

2012. nov. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
nem hiszem h én voltam
2012. nov. 10. 15:47
 16/17 anonim ***** válasza:
Borzasztó lehet egy távkapcsolat,sose mennék bele,de igazából nem is tudnék érzelmeket táplálni egy olyan ember iránt,akivel még nem volt közvetlen közeli kontaktusom,akár baráti mosoly,beszélgetés,vagy annál több! Tehát pasizz nyugodtan,amelyik ott van helyben inkább esélyesebb,mint az 5000 km-re lévő másik ember. De ha összejön a találka a távoli pasival,akkor ráérsz eldönteni,hogy érdemes volt-e várni rá,mert lehet,hogy élőben nagy csalódás lesz az egész...dehát te tudod,18 évesen még én is lelkesebb voltam ilyen ügyben!
2012. nov. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Adom:

De jót röhögtem, istenem :D

Még a büdös életben nem találkoztatok, de már kapcsolatban vagytok tíz hónapja, és te meg is csaltad ennyi idő alatt azt, akivel még nem is találkoztál :D :D

Hová butul még a világ, de komolyan?! :D :D

2013. jan. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!