Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha van egy normális nő, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy normális nő, aki mindent megtesz egy kapcsolatért, akkor miét haaználják ki? Miért nem veszik komolyan a pasik?

Figyelt kérdés
2012. nov. 10. 11:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mindent lehet úgy is megtenni, hogy feladod önmagad, meg úgy is, hogy nem.

Az előbbi típust szokták kihasználni. De ezen lehet változtatni.

2012. nov. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

>a pasik


Általánosítás. Nem mindenki ilyen.

2012. nov. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mindig kufogom az olyat, akinek semmi nen elég..:|
2012. nov. 10. 11:09
 4/13 anonim ***** válasza:
2essel értek ilyet. Azért mert 5 ilyen gyökeret kifogtál még a többi 100 ezer között azért akad normális is.
2012. nov. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert általában a fiúk megérzik, hogy a lány kapaszkodik, és ők vannak nyeregben. miért mondanának le bármiről is, ami nekik jó, ha a másik így is teper utána.
2012. nov. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Hole Hunter ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak te hiszed, hogy mindent megteszel?...
2012. nov. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
39%
Mert ha a férfi nem használja ki a nőt, akkor a nő használja ki a férfit.
2012. nov. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Így van, az én barátnőm is ilyen volt, ő mindent megtett értem, ezt híresztelte mindenkinek. Azt persze már nem, hogy minden apróságért ordibált velem, és össze-vissza hazudozott. Köszönöm, az ilyen mindent megtettem vhogy nem kell.
2012. nov. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
hát,nem tudom...most vagy tényleg rossz pasikkal akadtál össze,vagy te csináltál valamit rosszul,elég kétoldalú ez a dolog,főleg,ha nem csupán egyszer esett meg veled a dolog.
2012. nov. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nen csüngtem senkin és nem futottam utána. Teljesen az ő döntése volt h mit csinál.. Nen egy féltékeny tìpus vagyok, de azért egy természetes féltékenység meg van. Arrol van szó, hogy minden olyat megtettem amire egy ffinek szüksége van, de még sem elég. Talan tényleg bennem van a hiba..Majd háthakifogom a normálisat egyszer..
2012. nov. 10. 11:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!