Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a csaj szerintetek normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a csaj szerintetek normális?

Figyelt kérdés
Két hete nagyon összevesztem az exemmel, és azt mondta, hogy örökre felejtsem el. Három nap múlva meg írt, hogy nem bírja ki nélkülem. Leültünk megbeszélni, és a végén arra jutottam, hogy jobb nem erőltetni, hagyjuk egymást békén. És most a szemében én vagyok a világon a legszemetebb ember.

2012. nov. 9. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Tipikus csaj hozzáállás. Majd lenyugszik. De egyenlőre szerintem jobb rá se nézni.:D
2012. nov. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Panda Péter ***** válasza:
nem tudja mit akar, kellett neki egy bűnbak. biztos fiatal még.
2012. nov. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
22 éves... Annyira már nem fiatal. Vagyis hát nézőpont kérdése. De hogy még nem felnőtt, az biztos...
2012. nov. 9. 21:42
 4/7 anonim ***** válasza:
borderline szindróma?
2012. nov. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát, ahogy utánaolvastam, enyhe tüneteit felfedezni vélem rajta...:D
2012. nov. 9. 21:50
 6/7 anonim válasza:
nekem a volt barátom csinálta ezt...:/
2012. nov. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%

Ugyan már! Úgysem szakítotok, ez csak egy sima vita, meg női hiszti!

Dugod rendesen mostanában? Kap eleget? Vidd el valahová, és tömd meg de alaposan, ne csak fele-harmadába, hanem menjetek el, pl. wellnesselni és ki se gyertek az ágyból vagy a pezsgőfürdőből 2 napig, csak sz@rni meg hugyozni!

Rendesen meg kell b@szni és helyreáll a lelki egyensúlya! És emellett persze legyél gyengéd is meg romantikus, mert a b@szás önmagában még nem elég, az csak a testet teszi helyre a lelket a romantika és a gyengédség meg odafigyelés fogja, és az egész szituáció!

2012. dec. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!